PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=232992}

Cztery Gwiazdki

Four Christmases
5,9 39 082
oceny
5,9 10 1 39082
4,5 6
ocen krytyków
Cztery Gwiazdki
powrót do forum filmu Cztery Gwiazdki

Dobry Boże

ocenił(a) film na 2

To jest nudne i żenujące.

MumciurMaster

To prawda! Ludzie, nie marnujcie czasu i nie oglądajcie tego! Jedna z najgorszych "komedii" jakie widziałam. Nawet Reese Witherspoon nie uratowała tego żenującego gniota.

blue_bird86

I ja sie pod tym podpisuje rowniez. Film o niczym, jakby bez fabuly, bez wiekszego sensu i naprawde niskich lotow humor. Nie polecam. Obsada moze i zacheca, ale nie ratuje tej taniej dramato-komedyjki romantycznej. O ile jeszcze Vince jest znany z udzialu w podobnych, malo zabawnych produkcjach, jestem zaskoczona ze Reese zgodzila sie w tym zagrac.

ocenił(a) film na 4
MumciurMaster

Początek był całkiem fajny i śmieszny ale niestety szybko gagi zeszły na poziom przedszkola i zamiast śmieszyć żenowały.

MumciurMaster

Niestety zachodnia kultura i sztuka maksymalnie się wypaliły. W kinie raz, dwa razy na rok trafiam na coś w miarę strawnego. Zmienia się mentalność ludzi, zmieniają się wymagania. Nic z tym nie zrobisz.

ocenił(a) film na 4
Mrok

Obecnie to jakieś same psudo-ckliwe opowiastki dla spasionych amerykanek albo znowu chamski i klozetowy humor dla mentalnej gimbazy. Albo jedno i drugie na raz ;). Gdzie klimat tych kultowych komedii lat 80. i 90...

Goro_Gondo

To było fajne czasy. ;)

ocenił(a) film na 4
Mrok

Dokładnie, gdzie takie świąteczne komedie jak choćby "Witaj, Święty Mikołaju" - może głupiutkie, ale ciepłe i rodzinne. A teraz rzyganie, pierdzenie itd.

MumciurMaster

który boże ?

ocenił(a) film na 2
MumciurMaster

Również podpisuje się pod komentarzem. Szkoda czasu- brak fabuły, a żarty przedstawione w filmie to czysta kpina z inteligencji widza. Szczerze odradzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones