PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32}

Cztery pokoje

Four Rooms
7,4 141 734
oceny
7,4 10 1 141734
6,2 28
ocen krytyków
Cztery pokoje
powrót do forum filmu Cztery pokoje

The Missing Ingredient: 6
The Wrong Man: 7
The Misbehavers: 8
The Man from Hollywood: 8

Niemniej wszystko trzymało fajny klimat, żadnych głębi nie ma (nawet nie ma czego szukać), ale chciało się oglądać, bo scenariusz był dobry, a historie ciekawe.

ocenił(a) film na 7
Jacke32

The Missing Ingredient: 6
The Wrong Man: 6
The Misbehavers: 8
The Man from Hollywood: 7

Miał fajne momenty, ale ogólnie punkty to za poszczególne elementy a nie za całość.

ocenił(a) film na 7
Jacke32

Jak dla mnie pierwsza historia była najsłabsza. W zasadzie nic tam ciekawego nie było- a i realizacyjnie wyglądało mi to na jakieś kino klasy B- 4/10. Druga historia ciekawsza ale bez rewelacji 6/10. Trzecia historia jest bardzo dobra, można się uśmiać a i smaczku dodaje Banderas w roli typowego latynoskiego macho- 8/10. Czwarta historia to typowy Tarantino, przegadana, długa scena. Albo się to lubi albo nie- jak dla mnie 8/10. Całościowo można dorzucić duży plus za świrtną rolę Tima Rotha, więc wychodzi 7/10

ocenił(a) film na 4
Jacke32

The Missing Ingredient: 6
The Wrong Man: 3
The Misbehavers: 7
The Man from Hollywood: 2

ocenił(a) film na 9
Jacke32

U mnie jakość poszczególnych części tak samo tylko 1pkt wyżej ... no może pierwsza tez na 6. Średnia prawie 8 i plus dla Rotha A tak serio, kiedy oglądałem go po raz pierwszy (96/97 r.) uśmiałem się do łez a potem jeszcze kilka razy i zawsze był ubaw Więc od mnie 9

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones