PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684940}

Czworo do pary

The One I Love
6,2 5 983
oceny
6,2 10 1 5983
6,0 14
ocen krytyków
Czworo do pary
powrót do forum filmu Czworo do pary

Całkiem spoko

ocenił(a) film na 7

Tylko nie do końca rozumiem przesłanie. Może ktoś ma jakieś przemyślenia na ten temat?

ocenił(a) film na 8
My_Green_Eyes

Ja mam, ale są ponoć niezgodne z regulaminem tej strony...

My_Green_Eyes

Oprócz tego, że film zapowiadał się nawet fajnie, a tak od połowy była już tylko równia pochyła?
Pewnie chodziło o to, że ludzie, w których się zakochujemy, się zmieniają i trzeba się trochę napracować, żeby się po pewnym czasie nie okazało, że jesteśmy z nimi z przyzwyczajenia i że wokół jest tylko rutyna i brudne skarpetki,

ocenił(a) film na 7
baluk

to jedna strona. druga może być taka, że gdy się zakochujemy - pod wpływem ekscytacji, euforii, hormonów i jakiejś tam innej "magii" - wielu rzeczy po prostu w partnerze/partnerce nie widzimy lub przymykamy na nie oko; z czasem okazuje się, że zakochaliśmy się w wyobrażeniu danej osoby, która nijak się ma do tej prawdziwej. zauważcie, że sobowtóry Ethana i Sophie były takimi niby ich lepszymi wersjami - ale lepszymi dla drugiej strony. Sophie chciała kogoś czułego, romantycznego, kogoś kto mówi o uczuciach, jest subtelny a jednocześnie odrobinę szalony (czego przykładem chyba miały być "włosy surfera" ;) ), zaś Ethanowi odpowiadał niekłócąca się, spokojna, nie-uparta za to bardziej uległa partnerka - i teoretycznie oboje dostali to pod postaciami sobowtórów.

ocenił(a) film na 7
My_Green_Eyes

Ja zrozumiałam przekaz w ten sposób, że nie do końca liczy się wygląd, zakochujemy się jednak w charakterze. Przecież wyglądali tak samo, a jednak dokonali wyboru, a nie na chybił trafił ;)

ocenił(a) film na 7
My_Green_Eyes

Dla mnie zakończenie pokazuje, że po weekendzie Ethan się nie zmienił. Zmiana zaszła wyłącznie w jego żonie. Jeden partner musiał ustąpić drugiemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones