PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11486}

Czy chciałby pan ze mną zatańczyć?

Voulez-vous danser avec moi?
6,9 186
ocen
6,9 10 1 186
Czy chciałby pan ze mną zatańczyć
powrót do forum filmu Czy chciałby pan ze mną zatańczyć?

dlaczego?

ocenił(a) film na 10

dlaczego?
Dlaczego brak nagranych na DVD filmów z wczesną Bardotką, takich jak np. Manina, Stokrotka, Nieznośna dziewczyna , Babette itp. Do znudzenia za to serwują I Bóg stworzył kobietę. Marzę, żeby zobaczyć te filmy. Młodziutka BB to sam wdzięk i piękno. Nie ma już i właściwie nie było podobnych do niej naturalnie wdzięcznych gwiazd. W poźniejszym okresie upodobnila się nieco do pozostałych.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
shakti_jay

Prześledziłem Twój profil i zobaczyłem, że wszystkie filmy jakie chcesz obejrzeć to niby te z Bardotką, ale filmweb się myli i w niektórych z nich B.B. wcale nie ma! Mogę Cię uświadomić, jak coś!
Mam większość z Jej filmów i mogę powiedzieć, że nawet te, które niby lubisz, bo niby Ona w nich jest, też są zmyłkami. Daj znać jak jesteś chętna :)

shakti_jay

Może temat już nieaktualny, ale w 2006 roku pokazywałem "Stokrotkę" w rzeszowskiej "Zorzy" z okazji 50-lecia tego kina. Film był opracowany w polskiej wersji, niestety, nie pamiętam, z napisami czy z lektorem. Kopia pochodziła od polskiego dystrybutora i była częścią boxu DVD kilku filmów z BB, na pewno jednak nie było to wydawnictwo Kino Świat "Brigitte Bardot Kolekcja", w którym nie ma tego tytułu.
Bardzo ciekawa historia... Faktycznie, przeglądając teraz internet, nie trafiłem na ślad tego wydawnictwa. Być może minął czas licencji albo było to promocyjne wydawnictwo dystrybutora nie dopuszczone do powszechej sprzedaży.

topfame

Temat filmów Brigitte Bardot jest tu zawsze aktualny wiec fajnie, ze napisałeś;)

Super z tym seansem "Stokrotki" z okazji 50-lecia kina ale czy jestes pewny, ze chodziło o ten wlasnie tytuł a nie np. O "I Bóg stworzył kobietę"?
Jako, ze to ten film wlasnie został wydany jako pierwszy film BB w Polsce w 2003 roku (jako dodatek do specjalnego wydania Gali) a od tegoż wlasnie roku poluje na wydania polskich filmów Bardotki i wiem chyba o wszystkich, ale o 'Stokrotce' na DVD wydanej u nas nigdy nie szlyszalem.
Jeśli byłoby to "I Bóg..." mogłoby to byc podwójne 50-lecie (prócz kina bo film z tego samego - '56 roku) i został on ponownie wydany w owym 2006 roku wlasnie jako cześć pakietu Kolekcja Brigitte Bardot, ktorej foto pojawia sie jako pierwsze po wpisaniu w Google:

http://www.amazon.co.uk/Kolekcja-Brigitte-Bardot-English-version/dp/B00IR70A1W

Byla to kolekcja wydawnictwa SPI i zawierała 5 filmów Brigitte:

Wielkie manewry
I Bóg stworzył kobietę
Paryżanka
Księżycowi jubilerzy
Historie niesamowite

Kolekcja jest dzis bardzo rzadka i niedostępna w sklepach internetowych, ale można ja dostać na Allegro:

http://allegro.pl/brigitte-bardot-kolekcja-5-dvd-i6030732097.html

Wydanie zawierało napisy i lektora.

Mówi Ci to cos, kojarzysz moze okładkę/pozostałe filmy czy jednak wciaz obstajesz przy 'Stokrotce'? Szczerze mówiąc chciałbym, zeby było prawda, im wiecej filmów BB u nas tym lepiej!

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź:)

bardotek69

Nie mógłbym pomylić "Stokrotki" ze wspomnianym klasykiem Vadima:) "Stokrotka" znalazła się na plakacie i w programie rzeszowskiej imprezy. Jak wspomniałem, nie był to set wydany przez Kino Świat, którego tytuły też przytaczasz. Pamiętam, że było to wydanie z opisami na kilku płytach w jednym etui. Jeżeli nic się nie zmieniło, to najszybciej uzyskasz wiadomość dzwoniąc do rzeszowskiego kina i zapytasz kierowniczkę. Mogę Ci przesłać na maila projekt plakatu z organizowanej w 2006 r. imprezy lub jeżeli się dogrzebię w moim archiwum, zdjęcie strony ze "Stokrotką" z wydanego wtedy programu.

topfame

Nie przytaczam filmów z pakietu Kina Świat a kolekcji SPI, która była pierwszym zestawem DVD z filmami BB wydanym w naszym kraju, spójrz raz jeszcze;)
Jeśli mógłbyś wysłać te zdjęcia czy plakaty byłbym bardzo wdzięczny, strasznie interesuje mnie kto mogl byc dystrybutorem;) mój e-mail to: bardotek69 @ o2. Pl . Z góry dzięki za podesłanie tego;)
Napisałem do tego kina i powiedzieli, ze spróbują to sprawdzić, zobaczymy:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones