PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=773171}

Czy czeka nas koniec?

Before the Flood
7,6 7 451
ocen
7,6 10 1 7451
6,2 6
ocen krytyków
Czy czeka nas koniec
powrót do forum filmu Czy czeka nas koniec?

Ocena filmu

ocenił(a) film na 8

Hej, nie jestem w stanie od wczoraj ocenić filmu. Filmweb tego nie przetrawia. Zaznaczę, że z żadnym innym filmem tak nie mam. Czy ktoś też ma ten sam problem? Z góry dzięki za pomoc :-))

lejdigaga

Nie możesz ocenić filmu, bo brakuje daty premiery. Kontrybucje czekają w kolejce, ale nie ma komu ich zatwierdzić.

ocenił(a) film na 8
nevamarja

Dzięki za szybkie info :-) Czekam zatem na tą możliwość bo oglądałam wczoraj :-) Pozdrawiam.

lejdigaga

Lobby firm paliwowych pewnie blokuje ocenianie tego filmu ;)

ocenił(a) film na 8
Marshal3d

adekwatnie do tematu :P

A tak serio też czekam na możność wystawienia jakiejś ładnej ósemeczki za dobrze zrealizowany obraz

ocenił(a) film na 8
bloodybartek

U mnie też będzie 8 gwiazdek :-)

Marshal3d

Też od siebie dorzucę 8-kę, dobrze nakręcony film z ważnym przesłaniem. Czekamy zatem na możliwość oceny.

ocenił(a) film na 8
lejdigaga

Obawiam się, że to może potrwać... Irytujące bardzo, ale nic z tym nie zrobimy.

ocenił(a) film na 8
nevamarja

To prawda. Z tego, co się orientuję, to jeśli do końca roku nikt nie zatwierdzi właściwej daty premiery, to ocenić będzie można dopiero w 2017 (bo data premiery jest ustawiona na 2016).

ocenił(a) film na 8
lejdigaga

Mam to samo!

użytkownik usunięty
lejdigaga

najwidoczniej twórcy filmwebu nadal nie ogarniają tematu, dziś - Ja również nie mogę ocenić dokumentu, który Moim zdaniem jest świetny.

ocenił(a) film na 7

Za mało weryfikatorów, na weryfikacje niektórych typów materiałów czeka się nawet rok.

ocenił(a) film na 10

już możesz ;) polecam ocenić

użytkownik usunięty
symonup

dzięki za info, ale już dzień po moim biadoleniu ruszyli z tematem i film już oceniony :)

lejdigaga

Z przyjemnością ogłaszam, że Filmweb jednak ogarnia. Daty premier zaakceptowane. Można oceniać.:)

ocenił(a) film na 5
nevamarja

Wystarczyło do odpowiedniego weryfikatora napisać i po sprawie. Nie powiem jakiego bo mnie przeklnie, gdy wszyscy zaczną do niego pisać, ale zgodził się sprawdzić kontrybucję z datą premiery poza kolejką :)

Kniaz4815

To trochę wyjątkowa sytuacja, bo film jest dostępny za darmo tylko do końca tygodnia więc czas ma znaczenie (im więcej osób oceni film, tym więcej osób o nim usłyszy). Dzięki za interwencję i wielkie dzięki dla weryfikatorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones