PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795626}

Czy mi kiedyś wybaczysz?

Can You Ever Forgive Me?
6,7 9 264
oceny
6,7 10 1 9264
6,6 16
ocen krytyków
Czy mi kiedyś wybaczysz
powrót do forum filmu Czy mi kiedyś wybaczysz?

Myślałam, że będzie nudny, ale na szczęście się myliłam. Historia jest niebanalna, a Melissę McCarthy się świetnie ogląda - mam coraz większy szacunek dla tej aktorki, mam nadzieję, że role komediowe ma już za sobą, bo tu była całkiem niezła.

vicky_filmaniak

Gdzie oglądałeś?

ocenił(a) film na 8
Rukiija

Zaakceptuj ode mnie zaproszenie do znajomych, podeślę Ci link :P

ocenił(a) film na 7
Geekon

Też byłabym bardzo wdzięczna!

ocenił(a) film na 7
Geekon

Jakby też można prosić. Dziękuję

Geekon

Mogę poprosić o wiadomość prywatna?:) tez z chęcią bym obejrzała :)

ocenił(a) film na 7
Rukiija

Film jest już od jakiegoś czasu w sieci (w dobrej kopii), a kilka dni przetłumaczyłam napisy, więc polecam się. ;)

ocenił(a) film na 8
Diana

Byłabyś w stanie udostępnić link?

ocenił(a) film na 7
obserwacja

Nie mogę, bo - ojej - FW tak strasznie dba, żeby przypadkiem nikt nie udostępnił linka nawet do serwisu tłumaczenia napisów. Wejdź na opensubtitles org i tam - napisy autorstwa Anny Poszytek.

ocenił(a) film na 8
Diana

Dzięki :-) lubię tą aktorkę i jestem ciekawa filmu

ocenił(a) film na 8
obserwacja

Aa chodziło mi o film... bez napisów jakoś bym sobie poradziła;)

ocenił(a) film na 7
obserwacja

Film znajdziesz na torrentach.

ocenił(a) film na 8
Diana

Dzięki. Swoją drogą człowiek ma Netflixa, Hbo, miał Showmaxa a jak przychodzi co do czego (czyt. do obejrzenia dobrego filmu) to musi po internetach szukać... Ot, taka mała dygresja.

vicky_filmaniak

też tak myślę :) nie byłam przekonana początkowo, ale szybko się wciągnęłam. Niesamowita historia, naprawdę niezwykła. Z chęcią przeczytałabym książkę Lee Israel

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Krzypur

A co ma jedno do drugiego? O co ci chodzi? Co to jest "żydowski szwindel"? I dlaczego porównujesz urodę do szwindla? :O

ocenił(a) film na 7
vicky_filmaniak

Jak wspaniale w końcu zobaczyć tę aktorkę pokazującą szeroki wachlarz swoich umiejętności, nominacje do wszystkich możliwych nagród nie dziwią mnie ani trochę, a świadomość, że statuetek raczej nie zgarnie, bo tegoroczna konkurencja jest mocna, w ogóle mnie nie martwi. Wierzę, że ciekawych projektów z McCarthy będzie coraz więcej.

ocenił(a) film na 7
marniek

No właśnie też byłem zadowolony z okazji zobaczenia tej aktorki wreszcie w takiej roli. Jest niezła.
Dodatkowy plus dla filmu za równie niezłą muzykę; autorem jest bodajże brat reżyserki, Nate Heller.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones