PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30669}

Czy to ty, czy to ja

It Takes Two
6,4 26 523
oceny
6,4 10 1 26523
6,0 3
oceny krytyków
Czy to ty, czy to ja
powrót do forum filmu Czy to ty, czy to ja

rozdzielenia

ocenił(a) film na 7

jak to się stało, że jedna z nich trafiła do domu dziecka? przecież jego żona zmarła przy porodzie, więc jak jedno z dzieci mogło tam trafić, a nie mogą istnieć 2 identyczne osoby.

ocenił(a) film na 7
_S_

Też się nad tym zastanawiałem i szczerze... nie wiem jak to możliwe, może ktoś nas oświeci?

Davidsoon

Przecież one w tym filmie nie były sistrami!!! A w filmach wszystko jest możliwe i mogą istnieć 2 identyczne osoby...

ocenił(a) film na 8
Cameleones

One były siostrami,jedna nosiła zdjecie ojca, a druga matki....pod koniec
okazało się,że to z tego samego wisiorka ...

ocenił(a) film na 8
Cameleones

One były siostrami...jedna nosiła zdjęcie ojca, druga matki, a pózniej, pod
koniec filmu okazało się,że to z tego samego wisiorka.

Drozdzowa

Chyba Ci się filmy pomyliły.

Basiulka93

Wydaje mi się ,że gdzieś było powiedziane ,że w filmie one nie są siostrami tylko sobowtórami.. i raczej nie radze szukać w tym większego sensu bo jest to typowy film familijny...:D

ocenił(a) film na 8
SYLWIA95

Mi , bankowo pomyliły mi się filmy :D:D:D

Drozdzowa

opis podobny do filmu nie wierzcie bliźniaczkom z Lindsey Lohan. ale tam nie było żadnych wisiorków xd było tylko z tymi zdjęciami
A osoby mogą istnieć do siebie identyczne. Kiedyś widziałam w gazecie, zdjęcia gwiazd, które były do siebie baaaardzo podobne., no po prostu jak dwie krople wody. Aż się zdziwiłam, że gwiazdy we własnym otoczeniu mogą znaleźć podobne do siebie osoby xD

ocenił(a) film na 7
Basiulka93

One były siostrami...jedna nosiła zdjęcie ojca, druga matki, a pózniej, pod
koniec filmu okazało się,że to z tego samego wisiorka.

to było w tym filmie z lindsay lohan...

Cameleones

One nie były siostrami!! Jak Wy oglądałyście ten film? xD Przecież tam wszystko było powiedziane ...xD

ocenił(a) film na 10
_S_

One na 100% nie były siostrami, tylko po prostu sobowtórami - jak to określił filmowy lokaj, były "niespokrewnionymi bliźniaczkami" ;). A motyw ze zdjęciem rodziców miał miejsce w filmie "Nie wierzcie bliźniaczkom".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones