PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550586}

Czysty strzał

A Single Shot
5,8 3 679
ocen
5,8 10 1 3679
Czysty strzał
powrót do forum filmu Czysty strzał

bo coś nie łapię związku między osobami.
1. Kto to był "Tools" o którym laska pisała w liście? To był ten włochaty Waylon, który ją szukał i z którym była na zdjęciu?
2. Kurak i Simon zabili i obrobili jedno małżeństwo, Kurak schował (w lesie?) pieniądze. Kurak był winien Waylonowi pieniądze za narkotyki i chciał zapłacić kasą z rabunku. Jak w tym wszystkim znalazła się zabita dziewczyna? I dlaczego ukrywała się w kontenerze?

Sam film mnie nie zachwycił, podobne historie już widziałem. Rockwell zagrał po prostu jak Rockwell, czyli dobrze, Macy'ego nie było w filmie (a raczej tylko "był") a zakończenie takie na siłę metafizyczne.
Po wszystkim przychodzi refleksja, że jakby Moon od razu zakopał dziewczynę (co logiczne, tym bardziej dla kłusownika) a nie targał ją z dziurą w piersi do kontenera to historii by nie było.
I za to wszystko ocena 5/10 czyli "średnio".

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Ona się nie ukrywała, ktoś ją włożył tam martwą:P A tak na serio, coś było na początku w liście, że uciekła z domu i pewnie koczowała tam czekają na swojego chłopaka z którym miała polecieć na Hawaje jak odzyska tej hajs.

ocenił(a) film na 6
WujekChu1ek

Możliwe też jest, ze po prostu uciekła od niego kradnąc pieniądze i ukrywała się w lesie. Po prostu nie było powiedziane o tym w filmie niektóre rzeczy trzeba sobie samemu dopisać, pewnie taki zamysł reżysera.

ocenił(a) film na 5
WujekChu1ek

1. Hawaje wymyślił sobie Moon. Jak tylko obejrzałem film to od razu sprawdziłem napisy (pod kątem Hawajów) i ztcp pierwszy raz "Hawaje" pojawiły się w myślach Moona, kiedy chował się w szafie Kuraka. Czyli nie ma kwestii "Hawajów".
2. Nie uciekła od tego Weylona z pieniędzmi, bo tymi pieniędzmi Kurak miał zapłacić Weylonowi za narkotyki.
3. W zamysł reżysera nie wierzę, bo to nie taki film żeby takie rzeczy "rozkminiać".
4. IMHO mogło być tak:
tym opiekunem od którego uciekła mógł być Weylon, który wysłał ją z Kurakiem po te pieniądze ukryte w lesie, które Kurak był winien Weylonowi. Skorzystała z okazji i wykręciła Kuraka, chciała przeczekać kilka dni w lesie a potem dotrzeć do tego nieznanego Toolsa z pieniędzmi na nowe życie. No i tu rozpoczyna się właściwa historia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones