PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550586}

Czysty strzał

A Single Shot
5,8 3 682
oceny
5,8 10 1 3682
Czysty strzał
powrót do forum filmu Czysty strzał

To nie jest film dla każdego.Dla dojrzałego odbiorcy, węsze trochę tutaj kwestie Iceman , ale to tylko mój domysł.Polecam ,tylko na spokojkny wieczór

ocenił(a) film na 6
sylwester_3

To jest film dla każdego .nie przesadzaj .....

ocenił(a) film na 9
Maverick0069

bardzo w to wątpie, sądząc po ocenach.Film ma świetny klimat oraz zdjęcia , na dodatek widoki są na prawdę klasyczne.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Jakie to są "widoki klasyczne" ?????

ocenił(a) film na 9
misiek7_2

A jakie nie są ?

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Pytaniem na pytanie sie nie odpowiada to tak na marginesie !!! Nie slyszalem aby widoki byly klasyczne !!?????

ocenił(a) film na 9
misiek7_2

Leczenie zlecam.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Nadal nie odpowiedziałeś jakie to są widoki klasyczne ?? Po prostu chętnie bym sie dowiedział . NIe możesz tego jakoś z obrazować ??? I wyjaśnić co to takiego ???

ocenił(a) film na 9
misiek7_2

Poczytaj sobie o metaforach a mi nie zawracaj dupy.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Przenośnia do czego ???? Las jest tym klasycznym widokiem ????? bo tam za pięknych czy też zapierających dech w piersiach widoków raczej nie uświadczymy !!!!

ocenił(a) film na 9
misiek7_2

Paść świnki pójdź.

ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Ta składnia jest też klasyczna ???

Jak mogłeś zobaczyć tam jakiekolwiek widoki jeśli oglądałeś film na monitorze w kiepskiej wersji ???

misiek7_2

haha klasyczny to ty jestes Trol ..

ocenił(a) film na 7
crips2

Jakbyś zapoznał się z wypowiedziami pana sylwestra_3 to może byś zmienił zdanie . To już jest legenda na tym forum .

A ogólnie co się wcinasz , zadałem mu proste pytanie na które nie zna odpowiedzi jak zwykle zresztą .

misiek7_2

zwracam honor za wcinanie sie

ocenił(a) film na 7
crips2

Spoko wodza :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
sylwester_3

Czy aby kolega nie zrozumiał pytania ??
Dlaczego nie możesz odpowiedzieć na takie proste pytanie i uzasadnić swój pogląd ???

To jeszcze raz

Jakie to są "widoki klasyczne" ?????

ocenił(a) film na 5
misiek7_2

misiek, "widoki klasyczne" to są takie widoki, które "występują" tylko w filmach na 9 (prawie 10) punktów.
Osoby o niższej punktacji ich po prostu nie dostrzegają, ponieważ nie są "dojrzałymi odbiorcami".

Mam nadzieję że wyjaśniłem?

ocenił(a) film na 7
Salmonella

Heheh teraz wszystko stało się jasne :):)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones