PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=345967}

Czytaj i płacz

Read It and Weep
5,5 3 899
ocen
5,5 10 1 3899
Czytaj i płacz
powrót do forum filmu Czytaj i płacz

Na Disney Channel :)

ocenił(a) film na 8

Premiera na Disney Channel 26 lipca :)
A już nawet na dwójce było :p
Chociaż chętnie obejrzę, bo koleżanka mi polecała.

Yua

Taaa... puścili Randkę z gwiazdą!!! A nawet w programie na disneychannel.tv jest, że leci czytaj i płacz....

Yua

Tak, niestety. Jestem ciekawa kiedy puszczą właściwy film 'Czytaj i płacz' Czekałam na tę premierę od tygodnia.

Yua

Czy oni se jaja robią? Zapowiadają od 2 tygodni, a puszczają StarStruck.

Yua

Właśnie nie rozumiem tego jeśli robią jakieś zmiany powinni choć zapowiedzieć że poleci inny film specialnie przyjechałam wcześnie od krewnych żeby zobaczyć ten film a tu film który leciał setki razy. Po co zapowiadają że poleci jak tu robią taki numer. Ciekawe czy choć poleci kiedykolwiek ten film na disney chanel. Jak myślicie ?

mOmOWata

Na pewno będzie w sobotę albo niedzielę, a może w przyszłym tygodniu.

ocenił(a) film na 10
Calm_down

Nie ma go w programie na caly miesiąc sierpień. Tak strasznie sie martwiłam że go przegapiłam a tu wogóle nie leciał. Dobrze że nie kombinowałam z podłanczaniem czegokolwiek żeby go zobaczyć bo bym się nieźle wkurzyła. Może poprostu go jakoś pobiore:)

Yua

Właśnie dzisiaj film leciał na DH. I powiem szczerze, że bardzo mi się spodobał .;)

Naszkicowana95

Film wart obejrzenia bardzo fajny.

ocenił(a) film na 8
kiwi21

Faktycznie, też wczoraj oglądałam, i naprawdę interesujący, taki może nieco inny od reszty disneychannelowskich produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones