PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31092}

D'Artagnan

The Musketeer
5,9 5 406
ocen
5,9 10 1 5406
D'Artagnan
powrót do forum filmu D'Artagnan

Widzę że dużo ludzi za tym filmem nie przepada ..ale jak dla mnie wcale nie był taki zły chociaż ostatnio oglądałem go dobrych parę lat temu .. Najbardziej mi utkwiły w pamięci 2 rzeczy .. czarny charakter i naprawdę fajny ostatnii pojedynek.. takie coś nowego jeżeli chodzi o szermierkę ..

CZacza

Ludzie, powiedzcie mi dlaczego aż trzykrotnie odtwórcą roli Aramisa w ekranizacjach muszkieterów był pederastą? Mój komentarz nie ma na celu wdawać się w ideologiczne kłótnie na temat LGBT. Chcę tylko zwrócić uwagę na tą dziwną przypadłość muszkietera Aramisa. Gdyby jeden z muszkieterów był homoseksualistą (mówię oczywiście o aktorach) nawet w każdej ekranizacji, to można powiedzieć że to tylko przypadek. Ale aż trzykrotnie trafiło na nieszczęsnego Aramisa???

Shadow_dawnego_ggggggg

xD.. Nie wiem co jest dziwniejsze ..to że rzeczywiście 3 razy trafiło na aktora o "niszowej" orientacji seksualnej (jeżeli tak rzeczywiście było), czy fakt że o tym wiesz. Swoją drogą, gdyby się nad tym zastanowić ten komentarz w ogóle nie ma nic wspólnego z moim tematem więc zamiast zamieszczać tutaj tą niepowiązaną z niczym wypowiedź powinieneś/powinnaś założyć własny temat.

Shadow_dawnego_ggggggg

masz z tym jakis problem?

kotbury

Pewnego dnia, na FilmWebie,
Cichutko, na paluszkach
Zbliżył się do mnie kot bury,
Wysunął groźnie pazury
I rzekł ze złością: Mój panie,
A cóż to za zachowanie?"
I oskaża mnie o ,,gimbazie". A ja mam 40 lat. Nie atakowałem filmu, tylko zwróciłem uwagę na dziwny traf. Więc skąd ta agresja?

CZacza

popieram kazda normalna wypowiedz nt. tego filmu. u mnie ma 10/10 - trzeba dac odpor gimbazie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones