PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866931}

Dół

Bedre
6,1 368
ocen
6,1 10 1 368
Dół
powrót do forum filmu Dół

Bardzo dobry!

ocenił(a) film na 8

Ależ to piękne i pełne wrażliwości na detale kino! Prowincja ze swoimi sekretami, obrzydliwościami, konformizmem i łatwością wskazywania tych, którzy są inni, gorsi. W tym bagnie jednostki wyobcowane, samotne, podążające wciąż swoją drogą. Mroczna spuścizna czasu przeszłego, niezwykła przyjaźń i opowieść o tym, że czasem niemożliwe jest bycie w pełni sobą, a jednak właśnie temu należy się poświęcić. Znakomite połączenie przyziemności i małości ludzkiego charakteru z tym, co zawsze będzie przedmiotem ostracyzmu. Plus Agata Buzek mówiąca po łotewsku. Bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
JaCze

Pełna zgoda!Świetne kino: wrażliwy, inteligentny 11-latek dorastający w arcypatologicznym i nieczułym otoczeniu.

JaCze

Dzięki za ocenę, oby była szczera! Pozd.

ocenił(a) film na 8
szaki3

A czemu ma być nieszczera?

JaCze

Tutaj, są różni, i różniści, takkk, no też właśnie

JaCze

Mieszkam na prowincji, z nikim z sąsiadów nie gadam, do kościoła nie chodzę, mam wyebane. Nie czuje się ani wyobcowany, ani samotny.

JaCze

Przewidywalny film, ze średnim aktorstwem. Jak dla mnie to tylko muzyka daje radę. Nie wiem co ma tutaj wzbudzać jakiekolwiek emocje? Transpłciowość jednego z bohaterów filmu czy współczucie temu dzieciakowi? 5/10

ocenił(a) film na 8
JaCze

dokladnie, dobrze powiedziane, te decyzje, niejednokrotnie pochopnie podjete, przekladaja sie na ludzkie dramaty, ktore trwaja bardzo dlugo. Fajne spojzenie na prowincje-trafne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones