PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491277}

Dług

The Debt
6,9 23 871
ocen
6,9 10 1 23871
5,4 9
ocen krytyków
Dług
powrót do forum filmu Dług

5/10

ocenił(a) film na 5

Nudy i łajzowata gra aktorów. O kant d... potłuc. Nie mogłem się doczekać końca, który był zresztą nijaki jak cały film.

ocenił(a) film na 8
jozik1977

Łajzowata gra aktorów ?? Idź człowieku Smerfy3d sobie obejrzeć, tam grają na Twoim poziomie.

funkyman

heh dobre :D

funkyman

Coś podobnego chciałem mu napisać. Tyle że mnie chodziło, żeby się przerzucił na filmy z Johnem Cena...

ocenił(a) film na 8
radek198198

ja to uważam, że gra aktorów to jednak była ładna w tym filmie

http://srecenzje.blox.pl/2012/01/Dlug-the-Debt.html

ocenił(a) film na 8
jozik1977

To jest twoja opinia.Moja jest taka że film jest bardzo dobry i tyle na ten temat!

Mariusz1986r

łajzowata gra aktorów ? ! Film niezły , a aktorzy wypadli co najmniej dobrze , szczególnie Jesper Christensen odtwarzający Dr. Vogela .

ocenił(a) film na 8
jacekxp1

To fakt niektórzy się nie znają po prostu.

jozik1977

Powiem tak, do gry aktorów nie mam zastrzeżeń, ale film się dłużył i też czekałem na końcówkę. Szczerze szału nie ma ode mnie 5/10

jozik1977

Lajzowata gra ? Znaczy sie bez efektow i elementow fantasy ? No coz, grali zycie joziku, zycie zwykle strasznie jest. A jesli twoja d ... ma kanty to ja ci serdecznie wspolczuje, siedziales biedaku na rogu swoich 4 liter przez caly film (hkm). A wiesz jak przypspieszyc koniec ? W przyszlosci kliknij prawym myszy i wybierz opcje <zamknij program> lub wyjdz z kina. Gwarantuje, ze koniec bedzie natychmiastowy.

jozik1977

Jakim prawem oceniasz czyjąś pracę o której nie masz zielonego pojęcia

ocenił(a) film na 5
rool72

A ja tam dalej swoje uważam a jak ktoś ma problem to może mnie cmoknąć ...:P

ocenił(a) film na 8
jozik1977

Z dużą rezerwą podszedłem do tej produkcji i zostałem mile zaskoczony , gdyby nie końcówka to film byłby więcej niż bardzo dobry

ocenił(a) film na 6
jozik1977

Gra aktorów bardzo dobra.Dosyć ciekawa fabuła,która trochę podważa ten mit wojowników Mosadu,co to walczą o sprawiedliwość do końca.Jednak zakończenie psuje całokształt.Jak dla mnie mocne 6/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones