PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5324}

Długi pocałunek na dobranoc

The Long Kiss Goodnight
6,9 27 800
ocen
6,9 10 1 27800
6,0 6
ocen krytyków
Długi pocałunek na dobranoc
powrót do forum filmu Długi pocałunek na dobranoc

Rewelacyjne kino

ocenił(a) film na 9

Nie obraziłbym się gdyby znalazł się w setce a nie piastował jakieś tam 2000 miejsce

ocenił(a) film na 8
maciekb80

Racja. Dobre kino, szybka akcja, fajne zakończenie. Nie nudzi, nie dłuży się. Polecam :)

ocenił(a) film na 9
pomysl_o_mnie

dokładnie. A rola Geeny Davis godna złotego globu.

ocenił(a) film na 8
maciekb80

O tak dała popis swoich możliwości:)
Swoja drogą to fajnie tak popatrzeć czasem dla odmiany jak to kobieta chodzi i rozpiernicza wszystko i wszystkich :D bo zawsze tylko faceci i faceci :D

ocenił(a) film na 9
pomysl_o_mnie

Ile razy można ten film oglądać???Ja już kilka razy i nadal go uwielbiam.

ocenił(a) film na 9
jolek73

Do znudzenia . Ja tak miałem z filmem " ze śmiercią jej do twarzy "

maciekb80

Ale czy ten film może się znudzić

maciekb80

Geena jest mistrzem w tym filmie, powinna robić więcej takich filmów!

ocenił(a) film na 9
kam001

Niestety od lat nie ma jej na duzym ekranie :/ . Choc start miala mega . A zwalanie na " wyspe piratow " i to ze ten film pociągn ją na dno jest malo przekonujące .

maciekb80

no ale kto chce to może cieszyć oko jej grą w małych produkcjach :), które nie są wcale takie słabe :)

maciekb80

jeżeli chodzi o 'Cutthroat Island' to rewelacja to nie była, ale Geena swoją rolę odegrała po mistrzowsku chodź może i nie do końca jej leżała, może film jej nie pociągnął na dno, ale przyczynił się do swojego rodzaju zastoju w jej karierze.

ocenił(a) film na 9
kam001

Jak najbardziej odegrala te role dobrze . Jednak sam film okazal sie klapą no i potem tylko slyszalem pogloski ze to ten film zrujnowal jej kariere ( jakby malo bylo aktorow z wyzszej polki ktorym zdarza sie zagrac czyms beznadziejnym) . Marnuje sie jej talent od lat niestety .

maciekb80

fakt, ale spojrzyj na Egzorcyste, Marjorie Prime, Coma, Pani Prezydent, The Geena Davis Show (ona jest geniuszem w rolach komediowych <3) to są produkcję które warto obejrzeć ze względu na Davis nikogo innego, i to jest to ... jej talent się nie marnuje ona się nim dzieli w wirtuozerski sposób ... może w końcu w taki jaki sama chce :)

ocenił(a) film na 7
pomysl_o_mnie

Zgadza się!

ocenił(a) film na 7
maciekb80

Dokładnie

użytkownik usunięty
maciekb80

Film niezły
a Geena ma w tej chwili 64 lata o ile dobrze liczę i nie jest żadną tajemnicą
że w tym wieku dla kobiet nie ma propozycji za dużo, faceci pod tym względem wypadają dużo lepiej, no tak to jest - tutaj akurat odnoszę się do przedmówców mówiących o marnowaniu się jej talentu, być może i sama przestała zabiegać o rolę, bo nie interesowały jej jakieś "pięcioplanowe" role ale któż to wie jaka jest czy była prawda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones