PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97400}

Długi postój na Park Avenue

The Taking of Pelham One Two Three
7,0 1 773
oceny
7,0 10 1 1773
6,8 4
oceny krytyków
Długi postój na Park Avenue
powrót do forum filmu Długi postój na Park Avenue

Nie chce spoilowac, poprostu ostatnia scena i zdemaskowanie rozozyly mnie na lopatki :D

ocenił(a) film na 6
pitus13

Co on (człowiek z kasą w piecu) wtedy takiego powiedział, przez co został zdemaskowany?

ocenił(a) film na 8
wszysktkienickisazajete

Nic nie powiedział, tylko kichnął, a mina Waltera Matthau - bezcenna

ocenił(a) film na 6
pitus13

Naczytałam się tu na forum tych achów i ochów, nad ostatnią sceną w szczególności, stąd obejrzałam. Drodzy panowie, polecam więcej filmów z gatunku kryminał, po to żebyście choć trochę zrozumieli co oznacza słowo 'zaskakujący'. O 'mistrzostwie' nie wspominam. Niewiele Wam trzeba...

Film dobry, choć nie powala.

ocenił(a) film na 7
Mahosia

Też myślałem, że zakończenie wgniecie w fotel, a tutaj takie coś. Jednak jakby nie patrzeć - wpasowane w humor filmu.

Mahosia

Tak to juz jest jak sie przed filmem czyta opinie pozytywne innych, zwlaszcza dotyczace zakonczenia jakiegos filmu. A gdy sie oglada cos, nie znajac opinii, srednich ocen itd.jest zdecydowanie lepiej. Nastawiles sie widocznie na jakas gruba intryge i potrojne dno. Tymczasem zakonczenie bylo humorystyczne, jak najbardziej zaskakujace dla kogos kto uwaznie ogladal film i nie mial pojecia jak sie zakonczy. Bo jak widac po komentarzach czesc z tych co ogladala i tak nie zalapala w pore :-)

ocenił(a) film na 6
RealKalps

NastawiłAm się (uważny, hę?), bo tak sugerowały komentarze.

ocenił(a) film na 5
pitus13

Niestety ostatnia scena jest do przewidzenia mniej więcej w połowie filmu. Zdziwił bym się gdyby tego nie wykorzystali.

ocenił(a) film na 7
2222

Potwierdzam, po drugim "na zdrowie" było to pewne, ale nie zmieniło to mojej oceny. Film niezawiły, ale mocno solidny jakościowo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones