PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542846}

Dźwięk kostek lodu

Le bruit des glaçons
5,7 342
oceny
5,7 10 1 342
Dźwięk kostek lodu
powrót do forum filmu Dźwięk kostek lodu

Cieniutko!

ocenił(a) film na 3

Upostaciowiony, przystojny rak przekomarza się z chorym na niego pisarzem, też przystojnym, a do tego bogatym, z młodą, lolitkowatą dupą w basenie i starszą gosposią jako "i like granny". Hmm. Tak to widzę: scenarzysta najprawdopodobniej bierze w ciało, reżyser kocha scenarzystę, aktorzy akurat nie mieli nic innego do roboty, a nad wszystkim unosi się owsiakowski smrodek "róbta co chceta".
Film dla tych, którym wydaje się, że pokręcone, to znaczy dobre. Jako czarna komedia (nie jak chcą na tym forum komedia i dramat) jest mało czarny i mało śmieszny. Blier zbliżył się tym filmem do mainstreamowego kina polskiego. A to nie jest komplement.

Krzypur

Recenzja bardzo trafna, tylko... po co ujawniasz w niej swoje kompleksy w stosunku do Jurka Owsiaka? Kogo to, poza Tobą interesuje?

ocenił(a) film na 3
voleon

Dlaczego kompleksy? To moja jego ocena, a nie kompleksy.

Krzypur

Pisząc ocenę zdradzasz kompleksy na tle: Jurka Owsiaka (owsiakowski smrodek), dziewczyn (lolitkowate dupy), scenarzysty (bierze w ciało), reżysera (kocha scenarzystę), widzów, którym (wydaje się, że pokręcone, to dobre), (na tym forum chcą, żeby to była komedia i dramat), kino polskie jest (mainstreamowe), ale ( to nie jest komplement).

To są twoje kompleksy, które dla niepoznaki podałeś w formie insynuacji. A to już nie jest do końca tylko twój problem.

ocenił(a) film na 3
voleon

Matko święta, psychoanalityk się znalazł. Ja piszę o filmie, polemicznie i dosadnie, a Ty? O mnie? To nie to forum.

Krzypur

No i widzisz jakie masz powodzenie polemiczne? Cóż, twoja wypowiedź mogła zainteresować jedynie psychoanalityka.

voleon

Panie voleon, domorosły psychoanalityku, na tym forum pisze się o filmach, a nie jakieś wyd,mane brednie dotyczące ludzi o nich piszących.
oglądał pan może ten film?
jeśli tak, to niechże pan o nim napisze.
wszystkim wyjdzie to na zdrowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones