PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31008}

Dźwięki muzyki

The Sound of Music
7,9 15 414
ocen
7,9 10 1 15414
7,0 7
ocen krytyków
Dźwięki muzyki
powrót do forum filmu Dźwięki muzyki

Dlaczego nie puszczają tego filmu w TV ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
anusia691

Bo puszczają tylko szajs. Ponoć z stanach albo wielkiej Brytanii to standard, że ten film leci w okresie świątecznym. Stąd zresztą wielu tam traktuje My favorite things jako piosenkę związaną ze świętami. A u nas nie kojarzę w przez ostatnie 20 lat puszczali ten film w tv (a programy stacji śledziłem swego czasu bardzo uważnie.

MistrzSeller

Oj fakt teraz wielkie nic nie puszczaja. Ten film ogladalam ladnych pare lat temu, dlugo szukalam nie znajac tytulu aby na necie zobaczyc i wkoncu znalazlam tytul ;)

Elzbieta_Gebczynska85

Ja pamiętam, że TVP1 kiedyś wyemitowało, ale byłam wtedy bodajże w gimnazjum (mam 30 lat...).

No bo gdzie niby mieliby to wcisnąć- między "Dlaczego ja?" a "Szkołę"?...

ocenił(a) film na 10
Morska_Bryza

był emitowany chyba w 1994 w Wielkanoc wtedy nagrałam, nie wiem czemu na VHS. Potem zakochałam sę w tym filmie :) :)

ocenił(a) film na 5
Honorata_51

Moze, wtedy jeszcze nie umiałem czytać, więc nie znam programu TV z tamtego okresu

MistrzSeller

Nie no, dobrze powiedziałeś ;) Od 2015 20 lat wstecz, to 1995, a Honorata_51 mówi o 1994 :) Akurat :)

ocenił(a) film na 10
MistrzSeller

kolega mi przypomniał, że był ok 10 lat temu, chyba TV4 lub Puls

MistrzSeller

2-3 lata pisaliście, że puszczają szajs, teraz to dopiero tragedię puszczają w tv... Cały okres świąteczny żadnego filmu wartego uwagi :(

ocenił(a) film na 5
Indra_5

A co gosza na Netflix, Showmax czy HBO go na przykład patrząc pod kątemfilmów związanych ze świętami było równie słabo.

MistrzSeller

Dobrze słyszeć :) Tzn w takim sensie, że zastanawiałam się nad jakąś tv poza naziemną, ale chyba dam sobie spokój :D

ocenił(a) film na 5
Indra_5

Netflix czy inne to może raz na jakiś czas warto kupić bo z parę dobrych pozycji się znajdzie, ale większość idzie po najmniejszej linii oporu

ocenił(a) film na 10
anusia691

Właśnie kończę oglądać był na ale kino +
Wspaniałe wspomnienie dzieciństwa. Chyba z okazji moich urodzin :D

anusia691

Pewnego zepsuła się kopia tym co mieli, a poza tym jest za długi na tv inne niż TVP Kultura.

ocenił(a) film na 10
MarcoK

Na TVP Historia też emitują Klasyki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones