PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31008}

Dźwięki muzyki

The Sound of Music
7,9 15 413
ocen
7,9 10 1 15413
7,0 7
ocen krytyków
Dźwięki muzyki
powrót do forum filmu Dźwięki muzyki

Sam jestem w szoku

ocenił(a) film na 10

Kiedy moja kobieta poprosiła mnie żebym załatwił jej film "Dźwięki muzyki" zwyczajnie parsknąłem śmiechem wyszydzając ten dziwny pomysł. Film leżał sobie na półeczce i leżał.Aż nadszedł historyczny dzień 8.06.2008. To właśnie dzisiaj, za kilka godzin, Polska po raz kolejny dostanie wpierdol od reprezentacji Niemiec na Euro. A ja leżąc bezczynnie na łożu z poważnym kacem w tle,pomyślałem sobie,że pora na jakiś familijny film w starym kinie,który pomoże w rozładowaniu tego drania,co męczy moją biedną głowę.
Jako 27latek byłem przekonany,że znam się wystarczająco dobrze.Raczej rzadko potrafię się zaskoczyć.W końcu wiadomo żem stary pijak,abnegat i nihilista.A kino też lubię. Jak wiadomo zawsze tylko te tragedie,dramaty,śmierci,narkotyki i sex..a i jeszcze wóda i cały ten życiowy sroc.
I człowiek zaczyna oglądać ten naiwny ,stary musical.I cytując klasyka pana Grande Dariusza Szpakowskiego "po prostu szok i niedowierzanie!!!"
Piękny,piękny film.Płakałem jak małe dziecko.Takie filmy to skarby historii,bo to się już nie wrati.Łzy ciekły mi po policzkach słuchając tych retro skarbeczków,które śpiewała cudowna Judy i jej muzykalna rodzinka.
10/10 gdyż wyżej się nie da

ocenił(a) film na 10
Metyllo

Amen! Nic dodać, nic ująć. Julie Andrews była i jest przeurocza w swoich filmach. Kino z jej udziałem, to balsam na mą duszę.

ocenił(a) film na 10
Metyllo

:-D

Metyllo

cudowny post! Jesteś chłopie prawdziwym mężczyzną!

ocenił(a) film na 8
Metyllo

Muszę przyznać, że Twoja wypowiedź, Metyllo przekonała mnie do obejrzenia tego filmu. I chociaż nie przepadam za musicalami, to ten mi się podobał. Bardzo ładny. Wprawił mnie w dobry nastrój. ;]
Polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 9
Metyllo

Rozpieprzyła mnie ta wypowiedź, ale zgadzam się z nią w 1000% nawet.

ocenił(a) film na 10
Metyllo

Brawo za odwagę :) podziwiam i gratuluję, że dałeś się namówić. Ja sama mogłabym oglądać po sto, tysiąc razy i nigdy mi się nie znudzi!

Metyllo

:)
No, co ty, nie bądź baba...faceci nie płaczą...NOPE - jest dokładnie odwrotnie, prawdziwy facet płacze na podobnych filmach :)

Metyllo

"zwyczajnie parsknąłem śmiechem wyszydzając ten dziwny pomysł"

Niezależnie od znajomości filmu, to akurat najlepiej o tobie nie świadczy.
Dziwią mnie te wszystkie rozckliwiające się nad tobą, zachwyty.

Billy_Bones

Po takich rekomendacjach będę musiał obejrzeć. Właśnie się na niego natknąłem :-)

Billy_Bones

Był szczery. Przynajmniej tyle

ocenił(a) film na 10
Metyllo

Dopiero dzisiaj zobaczyłem ten film. Uwielbiam musicale i ten akurat znalazłem jako kolejny do obejrzenia w rankingu na Filmweb. Ale szczerze to ten film przeszedł moje oczekiwania, gdyby się dało dałbym 11/10. Kapitalna muzyka, niesamowite utwory, cudowna historia, niby romans, ale nie takie dno jak to pokazują w dzisiejszych filmach, a przy tym bardzo zabawny, mnie postać Von Trapa często śmieszyła. A wszystko to jeszcze złączone z początkiem II WŚ. Nie sądziłem, że coś mnie tak jeszcze w musicalach zadziwi, ale ten przeszedł sam siebie. Był to mój pierwszy film z Julie Andrews, ale na pewno nie ostatni. Ona posiada niesamowity głos, a do tego jej gra aktorska robi wrażenie. Te prawie trzy godziny zleciały mi bardzo szybko i z pewnością powrócę do tego filmu jeszcze, jestem pod niesamowitym wrażeniem.

Munkustrap

Piękny, prosty ale nie prostacki film. "Gdy Bóg zatrzaskuje drzwi, otwiera gdzie indziej okno".

Metyllo

twoj opis filmu wzruszył mnie prawie tak samo jak ten film!
a myślałam ,że faceci wstydzą się płakać !

ocenił(a) film na 5
Metyllo

Bardzo mało treściwa opowieść, właściwie tylko o Twoim pójściu do Canossy.

Metyllo

Doskonała recenzja :D Zaznaczam jako film do obejrzenia :)

Metyllo

kwestia gustu, ale sądzę, że dobrze byłeś wstawiony. dla dzieci jak najbardziej.

ocenił(a) film na 10
Metyllo

Czas na "Lili" z Leslie Caron i może "Historia zakonnicy" z Audrey:) Choć wieki nie oglądałam ale wierze, że nadal sa równie dobre:) Polecam:)

ocenił(a) film na 10
Metyllo

Pięknie to napisałeś. Też ryczałem.

Metyllo

Metyllo, może jakaś kawa ? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones