PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31008}

Dźwięki muzyki

The Sound of Music
7,9 15 436
ocen
7,9 10 1 15436
7,0 7
ocen krytyków
Dźwięki muzyki
powrót do forum filmu Dźwięki muzyki

W kilku filmach bohaterowie rozmawiają o "Dźwiękach muzyki", kilka razy w wywiadach gwiazdy mówiły coś o tej produkcji - stąd się o niej dowiedziałam. Widzę, że kilka Oscarów i wysoka ocena, ale opis filmu i już sam plakat jakoś tak mnie odrzucają - lukier i tak dalej. Czekam na wasze opinie i kopniaka by to wreszcie obejrzeć ;)

ocenił(a) film na 7
aga7765

Obejrzyj, choćby dlatego, że będziesz rozumiał aluzję w Family Guyu, Simpsonach itp. Co innego jak postacie rozmawiają, a co innego, jak jest nawiązanie do jakiejś sceny, a człowiek nie wie ocb.

ocenił(a) film na 4
aga7765

Obejrzeć można. Ale ewidentnie "lukier i tak dalej". Jak dla mnie, strasznie kiczowate.

ocenił(a) film na 10
metropolis

To film z lat 60 XX wieku, ma on klasę z dawnych lat, których współcześni widzowie mogą nie zrozumieć. Jak dla mnie jest on pięknym filmem o rodzinie oraz o tym, co jest w niej najważniejsze, a prócz tego zawiera również wątki polityczne jak i zanikanie całkowite jednego świata, który pochłania drugi świat. Jak lato zostaje pochłonięte przez jesień, tak Austria z lat 30 została pochłonięta przez III Rzeszę. Tyle, że lato może wrócić. Tamten świat zaś już nigdy nie powróci. O tym także ten film mówi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones