PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31008}

Dźwięki muzyki

The Sound of Music
7,9 15 439
ocen
7,9 10 1 15439
7,0 7
ocen krytyków
Dźwięki muzyki
powrót do forum filmu Dźwięki muzyki

kocham ten film!!!!!

ocenił(a) film na 10

muzyka!!!!fabula!!!swietny film.......!!!arcydzielo!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
domisku 24

film mojego dzieciństwa , uwielbiam

ocenił(a) film na 9
martaa71

A czy ten film kończy się dobrze? Bardzo nie lubię smutnych zakończeń.

Lamenia

Oczywiście, że kończy się dobrze. W końcu to Hollywood. To piękny film o miłości, przyjaźni, muzyce, o tym, co w życiu najważniejsze. O tym, jak wielką rolę odgrywa w naszym życiu piosenka i radość, jak należy się cieszyć z najprostszych rzeczy. Ale również to film o odchodzących w dal bajkowych czasach dwudziestolecia międzywojennego i nadchodzącej II wojnie światowej, która na zawsze odmieniła nasz świat. Cudowne role Julie Andrews i Christophera Plummera. POLECAM!

ocenił(a) film na 9
hubert285

właśnie skończyłam oglądać ten film. Rzeczywiście jest co polecać;) i te piękne piosenki.. aż chce się żyć!:)

Lamenia

To film skierowany do dzieci więc musi mieć happy end :)

ocenił(a) film na 10
kamik0

ale nie tylko.

lucyna63

Tak, oczywiście :) piszę tylko w sprawie szczęśliwego zakończenia filmu

ocenił(a) film na 8
domisku 24

Uroczy film :)

ocenił(a) film na 10
Vampiriaa

Film jest bardzo,ale to bardzo dobry.Takich filmów teraz nie produkują,a szkoda.Ja daję 10/10.

ocenił(a) film na 10
domisku 24

Totalnie się zgadzam, prawdziwe arcydzieło!!!<3

ocenił(a) film na 10
poetevill

Świetny film, bardzo go lubię:) Film jest oparty na prawdziwej historii tej rodziny, kończy się ucieczką Trappów do Szwajcarii, a oni potem wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych.

ocenił(a) film na 10
domisku 24

Właśnie obejrzałam i jestem zachwycona. Julie Andrews miała naprawdę fenomenalny głos, bardzo mocny i czysty. Szkoda, że już nie śpiewa...

domisku 24

Ja również go kocham, jest to zdecydowanie jeden z moich ulubionych musicali. Największy plus tego filmu to moim zdaniem rewelacyjna gra aktorska i śliczne piosenki, szybko wpadające w ucho i zaśpiewane tak że zapierają mi dech w piersiach za każdym razem gdy go oglądam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones