PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87669}
5,2 5 540
ocen
5,2 10 1 5540
D.E.B.S.
powrót do forum filmu D.E.B.S.

Ten film jest boski;pptak mi się on podoba;Dhmm..lesbijski;DD
w filmie debs gra bardzo fajna aktorka którą ją bardzo lubię:*Jordana
Breswert:*

ocenił(a) film na 1
alcia115

Twoje lesbijskie zapędy odbierają Ci zdolność realnej oceny. Jak można dać temu filmowi 10? Gra aktorska fatalna, fabuła na najniższym poziomie, ale są fajne "dupy" - to maksymalna ocena w granicach 5,6... To jest jeszcze gorsze od "Aniołków Charliego". Rzadko daję 1/10, ale teraz tak to ocenię.

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

Młody chłopcze idź do ubikacji kiedy mama nie widzi i załatw sam z sobą wszystkie swoje rozterki. Każdy ma prawo do własnej oceny, szanuję Twój brak zrozumienia, ale naprawdę jak czegoś nie zrozumiałeś to nie musisz publicznie się obnażać i do siebie wszystkich przekonywać, daruj sobie te uwagi, włącz swoją ulubioną grę i będzie spokój:)

ocenił(a) film na 1
koovall

Przepraszam, że obraziłem NAJWIĘKSZEGO fana, film nie zasługuje na 1/10, ale tylko wyrównuje wasze "obiektywne" oceny. Może obraziłem trochę Panią wyżej, ale jestem tylko pionkiem, Ty już możesz mnie obrażać Drogi NAJWIĘKSZY fanie.

ocenił(a) film na 10
przemyslav07

Wytykanie w obraźliwy sposób komuś określonych preferencji seksualnych jest co najmniej niestosowne, choć świadczy raczej o niedojrzałości niż o publicznym pomówieniu, stąd moja uwaga odwołująca się do tego tematu. A czy "NAJWIĘKSZYM fanem" jestem tego nie wiem, myślę, że ten film ma wielu fanów tylko są zastraszani przez krzykaczy, próbujących ich przekonywać na siłę, który film jest dobry a który zły. Świetnie się bawiłem oglądając ten film i to jest dla mnie najważniejsze, a jeżeli komuś się nie podoba naprawę nie musi tracić czasu na jego oglądanie, jest jeszcze tyle pięknych filmów:)

ocenił(a) film na 10
koovall

Zgadzam się z Tb. koovall, każdy ma inny gust a gustach się nie dyskutuje ;) Ja też się nie źle ubawiłam na tym filmie i dałam 10 tylko dla tego, że rzadko zdarza się, żeby komedia była tak śmieszna bez żadnych głupich tekstów itp. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones