PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87669}
5,2 5 543
oceny
5,2 10 1 5543
D.E.B.S.
powrót do forum filmu D.E.B.S.

To ten film jest dobrą komedią dla nastolatek i małych dziewczynek (dużo shitu o miłości przyjaźni i wierności).Chociarz to było najlepszxe w calym filmie XD.

Gunshine

Obejrzałem ten film w pracy i jak zobaczyłem 2 panie który grały m.in. w szybcy i wściekli to zostawiłem i ... heh cholernie zdziwiony jestem tym filmem już pomijam ten wątek lesbijek bo do nich nic nie mam to raz :P tylko czemu ten wątek w filmie dali ?? (temat rzeka ...)
a po drugie najbardziej rozśmieszył mnie fakt taki że wiadomo niedzielne popołudnie na polsacie czy na TVN zawsze leci kino familijne i chciałbym widzieć miny rodziców oglądając z dziećmi ten film xD
Ale film przypadł mi do gustu :) nie żeby to był jakiś hit ale na swój sposób film nie najgorszy i można obejrzeć (btw. obsada poratowała film).

ocenił(a) film na 3
jason86

dokładnie, niby niewinny film dla nastolatków, a serwuje migdalące się ze sobą lesbijki.. pranie mózgów małolatom.

Gunshine

Sądząc z ilości błędów, które popełniłaś w tej wypowiedzi, też pewnie jesteś nastolatką albo małą dziewczynką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones