PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004734}

DC Liga Super-Pets

DC League of Super-Pets
6,4 6 876
ocen
6,4 10 1 6876
5,8 8
ocen krytyków
DC Liga Super Pets
powrót do forum filmu DC Liga Super-Pets

I innych możliwych mniejszości. Green lantern był białym mężczyzną a nie grubą murzynką.
Aquaman nie był murzynem.
Poprawność polityczna na porzygania. ….

Przemek_Dz

Będzie coraz gorzej.

h3b4n

oj będzie.
Wszyscy tu widzą tylko, że grenn lantern rzeczywiście był/była :) grubą murzynką. Mi się kojarzy tylko z Ryanem Reynoldsem i większości widowni, która nie czytała komisów o tym bohaterze, również.
Naprawdę nikt tu nie widzi wtrąceń promujących orientacje, o których miażdżąca większość rodziców nie chce rozmawiać z kilkuletnim dzieckiem?

Przemek_Dz

Nie widzę wtrąceń, proszę mi powiedzieć konkretami które postacie (poza Lois i Klarkiem, żółwicą i kaskiem oraz świnką Morską Lulu i Lexem- ale to dość przerysowany wątek, dalej hetero jednak) miały się ku sobie bo nie ogarniam.

ocenił(a) film na 7
thesa

Wydaje mi się, że gdy była mowa o tym, że Lois się wprowadzi do Supermana, inny pies wspomniał, że coś się u nich zmieniło gdy jedna dziewczyna wprowadziła się do drugiej. Oczywiście zawsze mogą to być przyjaciółki.

ocenił(a) film na 4
werosia123

Wątpliwa sprawa. Żaden posiadacz psa nie zmieni stosunku do pupila jeśli wprowadzi się do niego przyjaciel/przyjaciółka.

Przemek_Dz

Jesteś analfabetą. Pisze się lgbt oraz do porzygania.

Przemek_Dz

To niech rozmawiają, bo to ich zakichany obowiązek, aby rozmawiać z dzieciakami i wytłumaczyć, że nie każdy jest szarym homofobicznym Kowalskim jak Przemek_Dz. Po co więcej takich prymitywów na tym świecie? Potem wymyślają jakieś czyste rasy, itp. i wszczynają wojny.

ocenił(a) film na 7
Przemek_Dz

Co ma wspólnego Lgbt z Czarnoskórymi?

Przemek_Dz

Green Lantern był tez czarnoskóry wiec mozna powiedziec że mu tylko płeć zmienili, o ile ma to jakiekolwiek znaczenie w bajce dla dzieci

ocenił(a) film na 7
Przemek_Dz

Green lanternów było bardzo dużo i ta czarna kobieta również nim była w komiksach.

Przemek_Dz

fani dc kiedy istnieje multiwersum i artysci moga pokazac swoja wizje postaci tak jak chca

użytkownik usunięty
Przemek_Dz

Nie zesraj się

ocenił(a) film na 3
Przemek_Dz

Dobrze, że nie pokazali tam zbyt wiele Azjatów. Co by było, gdyby moje dziecko zaczęło paradować po domu przebrane za Chińczyka? Okropność. Nie puszczajcie dzieci na ten film, bo się zmienią! Mój syn ma już brązową skórę, a córka zakochała się w sąsiadce.

Przemek_Dz

Ale z Ciebie malutki człowieczek. Powiedziałbym nawet, że Pan Nikt. :)

ocenił(a) film na 4
Przemek_Dz

uu obrońcy bagna się znaleźli hahahaahahah omijam wszystko i mówię
wprost kino zeszło na dno i szoruje po mule aż się płakać chce

ocenił(a) film na 7
Przemek_Dz

Tylko Aquaman nie był ciemnoskóry w tym filmie, a co do GL w komiksie jest kobieta a nawet dwie. Oczywiście, jedna z nich w komiksie jest wciśnięta na siłę czyli afroamerykańska alfabet+ która pokazuje, że jest silną laską i może więcej niż każdy facet co aż boli jak się to czyta :D

ocenił(a) film na 7
Przemek_Dz

Współczuję. Serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones