PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004734}

DC Liga Super-Pets

DC League of Super-Pets
6,4 6 844
oceny
6,4 10 1 6844
5,7 7
ocen krytyków
DC Liga Super Pets
powrót do forum filmu DC Liga Super-Pets

Byłam z dzieckiem i wbrew temu co tu ludzie wypisują właśnie film jest raczej wolny od LPGT, po prostu zwykła komedia z przesłaniem dotyczącym przyjaźni - a trzeba wiedzieć że jestem z tych bardziej przewrażliwionych. Bawiłam się super nawet jako osoba dorosła, a jakieś zmiany raczej widzę w kategorii kawału (wszystkie postacie są mega przerysowane i komediowo rozbrajające) . Ja polecam

thesa

Jajebe, czy dla większości pojawienie się lgbt ma az taki wpływ na odbiór filmu? A jakby jednak było to dalabys ze gowno?

BrunoNaBani

Ideologie trzeba tępić

BrunoNaBani

w filmie dla dorosłych takie treści mi jakoś nie przeszkadzają, ale jestem przeciwko wszelkim takim ideologiom w bajkach dla dzieci, dziecko powinno samo sobie wyrabiać zdanie gdy dorośnie, a nie mieć pogląd "wszyscy tak robią", i tak: za takie treści w bajkach dla dzieci, a jeszcze seksualnie pokazane potrafię dać dużo mniej punktów , rodzic sadzając dziecko przed tv lub w kinie nie powinien jakoś się bać, że dziecko zobaczy coś, czego nie powinno. Nie powinno być rozgrywek politycznych w animacjach dla dzieci (nie mówię o animacjach dla dorosłych)

ocenił(a) film na 6
thesa

Geje, lesbijki, itd. istnieją. Tym nie da się zarazić. "wszyscy tak robią" - Masz bardzo mało wiary w inteligencje swojego dziecka, skoro myślisz, że pojedyncze postacie lgbt spowodowałby, że pomyślą, że wszyscy tak robią.

thesa

A jak hetero liżą się na animacjach to pewno nie masz nic przeciwko hipokrytko? Współczuję dzieciakom walniętej i nietolerancyjnej matki. :)

butryk_2

gdzie ja powiedziałam , że obsceniczne sceny są dobre w animacjach? to po pierwsze... po drugiej jestem tolerancyjna, ale nie akceptująca: nigdy nikomu przytyku za orientację nie zrobiłam, po prostu seksualizacja mi przeszkadza. Po trzecie jest Pan chamski. Wyzwał mnie Pan nie znając kontekstu. Proszę się zastanowić nad sobą

thesa

dziś byłem z córką. co prawda żadnego lpg nie widziałem więc nie wiem kto wymyślił, że tam są takie motywy. Natomiast jak dla mnie "niedzielne przedpołudniowe kacowe kino polsatu". Dziecko było zadowolone, ja się wynudziłem na maksa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones