PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795760}

DJ

6,3 1 284
oceny
6,3 10 1 1284
1,8 6
ocen krytyków
DJ
powrót do forum filmu DJ

Fałszywe tematy na forum

użytkownik usunięty

Wszystkie pozytywne tematy na forum są wstawione przez ludzi, którzy nie polubili żadnych filmów i mają konta dosłownie kilka dni (zakładane 1-3 stycznia)... trochę podejrzane

To już jest typowe zagranie. Wiele innych naszych krajowych filmów miało takie same komentarze jeszcze przed premierą np. "Gejsza".

użytkownik usunięty

tematyka filmu jest całkiem ciekawa, szczególnie dla osób zainteresowanych kulturą techno... ale ich PR jest tak nachalny i żałosny, że osobiście odechciewa mi się go oglądać

ocenił(a) film na 5

Ech...Słabe są takie zagrywki
Ale nie ma co się przez to zniechęcać do filmu, wątpię żeby Maja Hirsh, Daniel Olbrychski czy nawet sam reżyser o tym wiedzieli, a film zapowiada się bardzo fajnie więc pewnie i tak pójdę
To moje klimaty muzyczne :3

ocenił(a) film na 3

Nie trochę podejrzane, tylko typowy niskiej półki marketing.
Film obejrzę, ale raczej w TV. Szybko tam trafi znając polskie produkcje.

no fakt, słabe zagranie... ja jednak i tak nie oceniałabym na tej podstawie filmu. Najlepiej iść do kina i obejrzeć. A że takie rzeczy się dzieją to już chyba jest znak naszych czasów :P

ocenił(a) film na 5
krajanka09

o to to!

ocenił(a) film na 6

Ja nigdy nie czułam potrzeby wypowiadania sie, ale korzystam od dawna z FilmWeb-u i gdybym zawsze sugerowała sie gwiazdkami, to bym na większość dobrych filmów nie poszła.
Tutaj 3,3 gwiazdki po 1-szyb dniu na ekranach, zmotywowało mnie by pójść i zobaczyć projekt osobiście! Samej ocenić czy to taki gniot jest, wiec moje konto założone dawno, a aktywne od niedawna mnie zmotywowało! Ale pisze za siebie!
Bardziej zastanawiam sie, kto te komentarze złe pisze, czy tez tylko Ci co oglądali?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones