PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795760}

DJ

6,3 1 284
oceny
6,3 10 1 1284
1,8 6
ocen krytyków
DJ
powrót do forum filmu DJ

Znajmy mówił mi o tym filmie. Jak widzę budzi skrajne emocje. Ja jednak zdecyduje się obejrzeć, a potem dopiero się wypowiedzieć na jego temat. Motyw przewodni bardzo oryginalny. Poczekamy, zobaczymy :)

Milena_Dobrzykowska

Dla mnie MEGA!!! Będzie HIT! Mówię WAM!

Milena_Dobrzykowska

Myślę, że warto czekać! Pozdrawiam!

Deliska

Kolejna paczka klakierów. Cała powyższa trójka (Milena_Dobrzykowska, lewy_767, Deliska) zarejestrowała się na FILMWEBIE dnia 12 i 13 stycznia 2018 roku. I od razu nagania do kin. Skąd my znamy takie prymitywne numery .....

artpost1

zagrywka tak prymitywna, że wygląda po prostu na dowcip internautów, tak jak te słynne komentarze pod ,,Koroną królów" xD Zmowa prześmiewców

Martarut

haha w sumie racja, jednak wątpię żeby ten film trzeba było jeszcze dobijać takimi komentarzami, bo czytając prawdziwe opinie, film sam świetnie to robi xd

akilles5000

Szczerze mówiąc nie jest aż tak źle jak to wygląda po komentarzach :)
Wielkiego WOW nie ma, ale ten hejt jest mocno przesadzony

Martarut

Możliwe że niektórzy przesadzają, ale po obejrzeniu zwiastuna wydaje mi się, że główna aktorka została słabo dobrana do tej roli. Dosyć komicznie rusza się przy tej konsoli, przynajmniej po tym co zobaczyłem (chociaż może to po części "zasługa" reżysera). Może kiedyś obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones