PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 556
ocen
5,6 10 1 33556
6,0 8
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

Cała historia od początku irytuje. Im mocniej próbuje nam się pokazać, że dwoje głównych bohaterów do siebie nie pasuje ty mocniej widz dziwi się jakim cudem oni się pobrali. Widać błędy często popełniane w debiutach reżyserskich. Cała fabuła średnio się kleiła.

ocenił(a) film na 7
siLk_2

A ja jestem przeciwnego zdania. W sumie nastawiłam się na średni film, komedyjkę romantyczną z typowym zakończeniem a tak nie było. Zamiast tego otrzymałam ciekawą fabułę, sceny przy których naprawdę można się pośmiać Do tego przepiękna Rose Byrne, na którą zawsze miło popatrzeć. Brytyjski humor mi bardzo odpowiada. FIlm zdecydowanie miło zaskoczył, wyróżnia się na tle lekkich romantycznych komedii. Dlatego oceniłam na 8. W swojej kategorii jest to naprawdę dobre kino.

ocenił(a) film na 5
oczyzielone

Zgodzę się, że obsada sympatyczna, że historia różni się trochę od typowych komedii romantycznych, ale w moim odczuciu zostało to pokazane w sposób płytki i niedbały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones