PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 554
oceny
5,6 10 1 33554
6,0 7
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

Łudzisz się że choć jeden gag Cie rozśmieszy i następuje wielkie zaskoczenie - jednak nie.
Dno i kilometr mułu. Dawno nie oglądałem tak beznadziejnego filmu.

Wadowski

Popieram w całej rozciągłości. Nic dodać nic ująć. Film nie śmieszy wcale.

Wadowski

Czytajac tytul tego tematu dosc mocno sie przestraszylam, ale uspokoiles mnie w tresci :) Zgadzam sie calkowicie!

ocenił(a) film na 3
Wadowski

Zgadzam się z powyższymi zdaniami... beznadzieja, nie wspominając już o debilnym zakończeniu. Do dobrej komedii romantycznej naprawdę daleko;/ daję 3/10

ocenił(a) film na 5
ewa089

Oj tak, końcówka niestety dobiła cały film. Liczyłem, na zabawną komedię. Może nie mam takiego poczucia humoru, by się z tego śmiać :)

ocenił(a) film na 8
RazzleMan88

biedny reżyser, przecenił percepcję wielu widzów, powinien był zamiast robić zwodniczo różowy plakacik napisać ostrzeżenie U w a g a
to jest komedia a n t y r o m a n t y c z n a i to tylko dla miłośników typowo angielskiego humoru.

Zakończenie to jest p a s t i s z a nawet bym powiedziała, że zbliża się do parodii finałów typowych komedii romantycznych . Ludzie wolą jak widzę takie " i żyli długo i szczęśliwie" , No cóż nie ma się co dziwić, dziwi mnie tylko takie kompletne " niezałapanie" wymowy " I Give it a Year".

ocenił(a) film na 5
jagamiga1

Nie napisałem, że lubię zakończenia w typowych komediach romantycznych, lubię zakończenia tragiczne ;)
Tutaj... no cóż :)
Każdy ma swoje podejście do filmu.

ocenił(a) film na 1
RazzleMan88

Tragizm tego zakończenia polega na mierności pomysłu i realizacji. Nomen omen tragiczne zakończenie rzeczywiście ma miejsce :)

użytkownik usunięty
Wadowski

... zaopiniowała osoba, która dała 10pkt " Nie zadzieraj z fryzjerem" ( ARCYDZIEŁO .... buchahahahaha )
ale ... o gustach sie nie dyskutuję
Pozdrawiam :D

ocenił(a) film na 1

10/10 za komentarz. Nieźle mnie rozbawił :)
Rzeczywiście "nie zadzieraj z fryzjerem" ma u mnie 10/10... no bo zasłużył :D
KAMAN! Daje nam rok 7 a Gatsby 8??? To jest dopiero dyskusyjna ocena...

użytkownik usunięty
Wadowski

cyt.
"... no bo zasłużył :D"
powiedział aksjomat ;D

ocenił(a) film na 1

Staram się podglądać otaczający świat i zauważyłem, że z kobiecą logiką i argumentacją nie da się wygrać.
To stosuje ;)

użytkownik usunięty
Wadowski

cyt
"(...) że z kobiecą logiką i argumentacją nie da się wygrać."
analogia meskich tudzież chłopięcych zachowań ;)
Znajdę chwilę to ocenie "ARCYDZIEŁO" w postaci "FRYZJERA .... "

ocenił(a) film na 1

Koniecznie! :)

ocenił(a) film na 5
Wadowski

popieram a zakończenie wręcz absurdalne koniec kropka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones