PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 556
ocen
5,6 10 1 33556
6,0 8
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

Skoro ten teraz niezły film ma być "Komedią roku", według brytyjskich magazynów, to ciekawi mnie, czy niedługo brytyjskie magazyny oceny nie zmienią.

ocenił(a) film na 4
kupilamauto

Już po 10 minutach seansu wiemy, że zmarnowaliśmy pieniądze idąc na ten film. Śmiechu zero. Nuda. A końcówka (jak i cały film) jest tak idiotyczna, że chciałoby się rzec, że takie rzeczy to tylko w filmach... nie warto...

ocenił(a) film na 8
LA4

się formy pastiszu nie zauważyło w tej końcówce, hę ? I generalnie się sarkazmu nie chwyta tudzież przewrotnego humoru sytuacyjnego nie docenia. Tak, to lepiej było wydać kasę na co innego. Generalnie powinni na plakatach dać ostrzeżenie - UWAGA Komedia Anty- Romantyczna. zawiera humor nie dla miłośników typowych komedii.

użytkownik usunięty
jagamiga1

Zgadzam się z wami. Film absolutnie przereklamowany, idiotyczny, mrówczo-niskiej kultury, beznadziejny, niebawiący, nudny, słaby. Jednym słowem TANDETA. Powinien się reklamować jako "film dla debili". To strata dobrego humoru, pieniędzy a przede wszystkim czasu. Nie polecam . Gorszego filmu w życiu nie widziałam.

ocenił(a) film na 8

ze mną się zgadzasz ? Miło mi , ubaw mam już po pachy.

jagamiga1

A ja jestem miłośniczką typowych komedii romantycznych a "Daję nam rok" mi sie podobał. Jak i humor w tym filmie. A końcówka to już szczyt pomysłowości. Genialna gra z konwencją:)
Chociaż jak widzę niezadowolone komentarze na filmwebie, to chyba rzeczywiście mogłoby być takie ostrzeżenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones