PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=649905}

Daję nam rok

I Give It a Year
5,6 33 556
ocen
5,6 10 1 33556
6,0 8
ocen krytyków
Daję nam rok
powrót do forum filmu Daję nam rok

Nie polecam...

ocenił(a) film na 6

W filmie występują naprawdę dobrzy aktorzy, a postać Guy'a odegrana przez Simona Bakera wypadła idealnie. Jednak nie tylko świetna gra aktorska zapewnia filmowi sukces. Ważna jest też fabuła, a przede wszystkim to jak reżyser film zinterpretował. Co do fabuły- moim zdaniem pomysł był naprawdę dobry, a tutaj zupełnie niewykorzystany. Można było naprawdę fajnie to wszystko rozegrać. Za dużo było tego poczucia humoru, które reżyser nam narzucał. Podczas oglądania wcale nie chciałam się śmiać, choć ponoć powinnam. Poza tym wszystko było za proste. Takie...przewidywalne.
Moja ocena to 6/10, ale tylko i wyłącznie z tego powodu, że podobał mi się sam pomysł i obsada.

natagra

"Wszystko było za proste. Takie... przewidywalne" :) Boję się o Ciebie i o Twoje życie. Szalenie, fantazyjnie, zaskakująco i nadzwyczaj spontanicznie musisz żyć... Zazdroszczę :)
Ale tak na serio: komedie romantyczne chyba z reguły są "lekkie, łatwe i przyjemne". Naiwne i proste - trochę, jak nasze życie, a trochę zupełnie inaczej, niż nasze. Urzeka mnie lekkość tego filmu, banalne i niebanalne żarty słowne (taaak, to właśnie ten element nazywamy brytyjskim) i to, że wracając z kina nie musiałem niczego "rozkminiać", dopowiadać sobie, analizować. Było mi lekko i przyjemnie na duchu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones