PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=507190}

Dali

4,5 10
ocen
4,5 10 1 10

Dali
powrót do forum filmu Dali

Nie wspominając o dacie premiery. Banderas jako Dali to już pewne?

bubble_factory

Jakoś nie wydaje mi się, żeby ten film powstał w najbliższym czasie. Z tego co widzę w necie pierwsze wzmianki o filmie pojawiły się w 2005 roku, najwięcej pisano o nim o 2008, a teraz nic.

DEPPort_to_BURTONland

Hm, szkoda. Naprawdę.

bubble_factory

Ja się cieszę, zobaczcie kto jest reżyserem potencjalnym. Jak ten pan ma zrobić film o Dalim, to lepiej nie ;/

bubble_factory

Kilka dni temu, kiedy Banderas był w Polsce, pytano go o ten film i sam powiedział że "Zobaczymy, zobaczymy. W tej branży nigdy nie wiadomo, co się stanie.". Ja nie mogę się doczekać. Pozdrawiam

Lainn

Brzmi to cholera całkiem ciekawie.

Lainn

Też jestem bardzo zaintrygowana. A swoją drogą dopiero co zaakceptowałam tytuł 33 dni (2014) - Antonio Banderas w roli Pabla Picasso. http://www.imdb.com/title/tt2258237/ Ciekawie, nawet bardzo :)

jenny777

Ambitny facet. Podejmuje się bardzo trudnych ról. Picasso jak Picasso, ale nie wyobrażam sobie aby udźwignął kreacje Salvadora Dali. Oczywiscie życzę powodzenia, bo to jeden z moich ulubionych aktorów europejskich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones