PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733084}

Dama w vanie

The Lady in the Van
6,7 16 314
ocen
6,7 10 1 16314
6,1 12
ocen krytyków
Dama w vanie
powrót do forum filmu Dama w vanie

Pozornie spokojny i kameralny film to tak naprawdę energiczny i brytyjski portret silnej kobiety. Błyskotliwe dialogi i doskonałe prowadzenie narracji daje nam ciepły film z wspaniałym motywem wewnętrznego ''ja''. Mam nadzieję, że Maggie Smith otrzyma nominację do Oscara, za naprawdę wspaniałą robotę.

ocenił(a) film na 7
Indy_6

To jest film z zeszłego roku, startował w biegach do minionych Oscarów.

ocenił(a) film na 8
Indy_6

Film swietny,bylam ze znajomymi w ostatni wtorek w kinie,bylo nas sporo bo 11 osob po wyjsciu z kina poszlismy na piwo ,rozmawialismy o filmie i wszystkim sie podobalo, ani jednego zlego slowa o filmie. A w niebowstapienie mnie rozwalilo i rozlozylo na lopatki.

ocenił(a) film na 6
Ami_656

Mi się ta scena wniebowstąpienia nie podobała, jak cały epilog na cmentarzu i pogodzenie z motocyklistą.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

A mi sie podobala dogadali sie chociaz on zmarnowal jej zycie.Ona jednak dzieki niemu zostala swieta,bo cale 20 lat sie obwiniala i zamieszkala w samochodzie a zostanie swieta bylo jej obsesja i marzeniem i sie splnilo, z.....ta wizja.Padlam ze smiechu taki dramat podszyty chumorem,mnie sie podobalo na wieki wiekow amen.

ocenił(a) film na 5
Indy_6

Lubię Ją, ale w tym filmie w każdej scenie była taka sama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones