PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736033}

Dar

The Gift
6,5 35 985
ocen
6,5 10 1 35985
7,1 15
ocen krytyków
Dar
powrót do forum filmu Dar

Zobaczyć można są chwile naprawdę ciekawe ale są też takie w których wydaje się że zaraz wydarzy się coś ciekawego i zaskakującego ale niestety nic takiego nie ma miejsca ogólnie to film całkiem niezły ale też bez wątpienia zabrakło czegoś więcej żeby dać wyższą ocenę...

ocenił(a) film na 9
slobi

Po prostu nie mogę.. "są też takie w których wydaje się że zaraz wydarzy się coś ciekawego i zaskakującego ale niestety nic takiego nie ma miejsca" - paradoks, bo spodziewasz się czegoś "ciekawego i zaskakującego" i tego nie ma więc bum zostałeś zaskoczony. W każdym razie, w thrillerach tak jest że tworzy się suspens dzięki czemu potem te "chwile naprawdę ciekawe" właśnie takie są. Widać że na siłę szukasz dziury w całym i ewidentnie subiektywna ocena 6/10 wynika z braku zauważenia wielu wyróżniających zalet filmu. Tyle mogę powiedzieć bez spojlerów.

ocenił(a) film na 7
Mezzo

Mnie się film podobał 7/10

ocenił(a) film na 8
Mezzo

Dla niektórych najlepszy film to taki gdzie karty odkrywa się w połowie...
Dla mnie w tym filmie niczego nie brakowało.. film M E G A a Edgerton..niee spodziewałem się że koleś nakręci taki film.:D

ocenił(a) film na 8
slobi

Zgadzam się z tym, co napisał Mezzo. To co wymieniłeś jako wadę jest główną zaletą filmu. Wydaje Ci się, ze coś się wydarzy bo nawykłeś do thrillerów, horrorów i filmów sensacyjnych, a tu niespodzianka. Dzieje się zupełnie coś innego. I to jest właśnie bardzo ciekawe.

ocenił(a) film na 8
Leszy2

Dokładnie. Człowiek cały czas czeka na oklepaną akcję, że Gordo będzie jakimś psychopatycznym mordercą, a tu nic, wręcz na końcu okazuje się że był ofiarą. Film na pewno bardzo nieszablonowy i to na duży plus

ocenił(a) film na 6
slobi

Mnie trochę usypiał, miałem nadzieję na więcej zagrywek ze strony Gordona. Trochę zbyt sennie dla mnie. Takie nudy na pudy, wszystko tu miało jedno, stałe tempo i wygląd - i dialogi i kinematografia. No i ta mdła muzyczka w tle, mogłoby jej nie być. I jak w 95% filmów z USA na które trafiam mamy do czynienia z conajmniej nieźle ustawioną parką / rodzinką z klasy średniej. Kiedy film np. o biednych Amerykanach z Appalachów albo chociaż takich z mniej wymuskanymi domkami, wyglądem i autami?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones