PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866200}

Dara of Jasenovac

Dara iz Jasenovca
7,2 201
ocen
7,2 10 1 201
Dara iz Jasenovca
powrót do forum filmu Dara iz Jasenovca

Piep...na europejska poprawność? Mordowanie niewinnych kobiet i dzieci serbskich przez Chorwatów jest mniej ważne niż mordowanie Muzułmanów przez Serbów? Gdzie ja żyję?

Mistrzu-1

Potworny miało być

Mistrzu-1

O Jasenovac nie wiele się mówi, a Srebrenice wielu ludzi pewnie jeszcze pamięta. Po prostu, świeższa historia. Po za tym w Jasenovac też mordowano muzułmanów, a do tego jeszcze ŻYDÓW.

kamil67_filmaniak

Co ty powiesz? Ja słyszałem co innego. Że to muzułmanie razem z horwacikami mordowali Serbów, Romów i Żydów. Słyszałeś o dywizji ss ,,Handschar"? Chcesz poznać moje źródło? Poza tym byli jeszcze albańczycy z dywizji ss ,,skandenberg".

Shadow_dawnego_gggggg

Sorry. Mój błąd z tymi muzułmanami. O Handschar słyszałem, ale nie wiele, a o skandenberg nic nie wiem. Musze nadrobić.

kamil67_filmaniak

kamilku, zadam zagadkę:
Jak sprawdza się szczelność samochodów w fabrykach w Kosowie i Polsce?

Shadow_dawnego_gggggg

Wiem, że nic nie wiem. Jak?

kamil67_filmaniak

W Chorwacji:
- Jeśli kot zdechł, to znaczy, że auto jest szczelne

W Kosowie:
- Jeśli kot znajduje się nadal w aucie, to znaczy, że auto jest szczelne

kamil67_filmaniak

ty, kamil, mam dla ciebie ważne pytanie: jak jest po rumuńsku PO? Taki ,,domokrata" jak ty powinien to wiedzieć.

kamil67_filmaniak

Maffashion była ,,prorokiem”, bo wieściła pewną ,,śmierć” Brzozowskiego na Eurowizji. Jacek K. wieścił co innego. Taka z niej jasnowidzka, a tego że ja konkubent zdradzał (z Lalą?) to nie umiała wyczuć.

ON TEŻ WYOBRAŻA SOBIE CO BĘDZIE:
https://twitter.com/sikorskiradek/status/1412135846728409090

KAMILKU, SŁUCHAJ PRAWDZIWYCH PROROKÓW, DOBRZE NA TYM WYJDZIESZ:

https://politicalmeme.pl/korwin-prorok/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones