PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 981
ocen
5,7 10 1 53981
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

mnie sie podobał. moze nie jest piorunująco super! ale jest dobry. miło sie oglada

ocenił(a) film na 10
carpentermx

zgadzam się, rewelacji nie ma, ale zobaczyc mozna.
Pozdrawiam

carpentermx

Film bardzo dobry. Nie czytałem komiksu, ale film bardzo mi się spodobał.

carpentermx

Ehhhh... no niestety zmuszona jestem polemizować. Jak dla mnie film był kiepski. Rozumiem, że to adaptacja komiksu, ale kostium Daredevila był conajmniej śmieszny. Film obfitował w tandetne efekciarstwo, co było momentami aż żałosne. Szkoda, bo myślę, że film mógłby być naprawdę dobry w odpowiednich rękach.

ocenił(a) film na 2
kompaktowa

właśnie 4/10....................................

ocenił(a) film na 7
DLoN92

Dla mnie niezły- taka średniaczek, ale czasem dodaję punkty jeśli coś mi się podoba. W tym wypadku +1 dla evanescence. Czyli 6+1=7
Wow no normalnie geniusz matematyczny ze mnie, że to policzyłam bez kalkulatora:)

ocenił(a) film na 9
I_am_a_Bad_Girl

dobry film Fiska zrobili czarnego i dobrze na korzyść filmu 6/10

ocenił(a) film na 7
carpentermx

Ja daje z czystym sumieniem 7/10 no rewelacji nie ma ale świetna muzyka (EVANESCENCE-BRING ME TO LIFE)i inne świetne utwory aktorstwo też nie złe.

ocenił(a) film na 7
carpentermx

Najlepiej ten film wypadł w wersji reżyserskiej.Od mnie ten film dostanie 7/10.Spodziewałem się czegoś lepszego.... no ,ale szczerze mówiąc nie jest taki zły :)

Kadmus

mnie do obejrzenia tego filmu skusił świetny zwiastun. Spodziewałem się rewelacji i trochę się zawiodłem. Ale nawet mi się spodobał bo był całkiem smutny i (dziwne jak na komiks) na serio. Daje 6+/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones