PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 981
ocen
5,7 10 1 53981
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

Duży minus za walkę na placu zabaw.
Duży plus za śmierć dziewczyny.

ocenił(a) film na 5
McLlovin

Dzięki za spoiler.

Aliora

nie ma za co

McLlovin

Tak to jest jak ktoś nie potrafi uszanować tego, że nie wszyscy na filmwebie oglądali film. Dzieciaki :)

neutralize

głupotą jest czytać opinie przed obejrzeniem filmu dlatego nie czuję sie winny spoilera

ocenił(a) film na 7
McLlovin

popieram cię (że nie jesteś winny spoilera).

Chociaż śmierć dziewczyny nie jest aż takim plusem, bo z komiksów wiadomo było, że musi zginąć. W sumie Elektra jest chyba jedną z tych postaci która jest znana przede wszystkim przez swoją śmierć (i, jak to w komiksach seryjnych bywa, kolejne jej "wskrzeszenia")

Walka była głupia fabularnie, ale dość dobrze zrobiona - dzięki wykorzystaniu elementów placu.

ocenił(a) film na 4
McLlovin

Ależ oczywiście. Nie mam pojęcia o co te bezsensowne pretensje.

volpi

czyżby sarkazm?

ocenił(a) film na 4
McLlovin

Waśnie starałem się żeby to tak nie zabrzmiało :D Nie to nie jest sarkazm, naprawdę się zgadzam. :)

McLlovin

jaki spojler? ja nie znam żadnej dziewczyny!!

McLlovin

KURFAAAAAAA ALE SPOJLER. ALE SIE SPOCIŁEM

ocenił(a) film na 8
Porter_5

Mam słabość do tego filmu.

Ruby_Angel

a ja sie kurff..fa nie moge przełamac... co w nim jest takiego fajnego?? dla mnie to stara wersja green latern

McLlovin

Chcecie spoilera? Macie: Dziewczyna NIE zginęła. Film pt. "Elektra" to kontynuacja.

ocenił(a) film na 6
McLlovin

To cię trochę zasmucę. Elektra przeżyła. Gdybyś oglądał uważnie to byś spostrzegł pewien szczegół.

ocenił(a) film na 5
magikaok44

Jaki???

ocenił(a) film na 3
Ghostface_22

taki że nie umarła zapewne

ocenił(a) film na 6
McLlovin

Zgadzam się dla mnie również duży plus za śmierć dziewczyny gdyby nie to zastanawiałbym się bardziej nad oceną a tak podobała mi się dramaturgia i brak przesady stylu zabili go a on jakimś cudem przeżył!Film sobie odświeżyłem gdyż dobrze wspominałem za dzieciaka Pana Oczko granego przez Colina Farrella który mi bardzo pasował do tej roli (nie wiem czemu tutaj jego ksywka to Dziesiątka,bo moim zdaniem Oczko pasowało do niego idealnie)jedynie Jennifer Garner mi nie pasowała do Elektry wolałbym już bardziej Angeline Jolie.Ku mojemu zaskoczeniu Daredevil bardzo mi się podobał a jego głównego wroga czyli Dziesiątkę chciałbym ujrzeć jeszcze w innych filmach,bardzo fajna postać wyróżnia się od innych wrogów znanych z komiksów.Ocena 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones