PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 993
oceny
5,7 10 1 53993
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

...była beznadziejna. :/ Spaczone My Immortal i kawałek beznadziejnej wersji Bring Me To Life....

:?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
szeptak_po

Szeptak - po pierwsze - osoba do której się zwracasz, to kobieta (najprawdopodobniej, zgaduję po nicku), po drugie - o gustach się nie dyskutuje, każdemu może się coś podobać i coś nie podobać. Nie trzeba od razu z tego powodu wyzywać kogoś od gówniarzy. Mnie osobiście podobał się soundtrack.

Peace.

szeptak_po

Hmm.. Zresztą po komentarzach, jakie on wystawia nie dziwię mu się:

-"nie znasz sie na filmach to sie nie wypowiadaj bo śmierdzi ci z mordy",
-"Bo ty totalnie głupi jesteś żeby rozumieć takie filmy gówniarzu",
-"Znalazł sie zasrany krytyk filmowy, weź sie zamknij bo ci śmierdzi z mordy i nie komentuj filmów na tym forum, dla mnie ten film był bardzo dobrze zrobiony z super obsadą.A tak wogule to najwięcej do powiedzenia mają ci co nie znają sie wcale, nie podobał ci sie film to sie nie odzywaj i nie udawaj gównianego experta filmowego. FRAJER!!!!!!!!!"

Powiem ci jedno - nie powinieneś używać takich brzydkich słów, póki nie ukończysz przynajmniej 2 klasy gimnazjum.

szeptak_po

a ja wiem, a ja wiem, to prowokacja!!!!! a jak nie, to.... nie, no nie wierzę, że istnieja tak ograniczeni ludzie...

reitti58

i moim zdaniem, to te w/w piosenki średio tam pasowały, ale przynajmniej evanescence się wybiło. i dobrze.

ocenił(a) film na 8
domcia_77

akurat soundtrack był jednym z najlepszych aspektów tego filmu:)

broken28

zdecydowanie się zgadzam. kiedyś natrafiłam na soundtrack i z tego powodu zachciało mi się obejrzeć film. niestety powklejali sobie kawałki piosenek i myśleli, ze jest super. niestety...

ocenił(a) film na 10
domcia_77

Mnie z Soundtracku podoba się For You zespołu The Calling.

ocenił(a) film na 7
Karola_Bloom

Nie zapominajmy o "Wonder" Megan McCauley...

domcia_77

Właśnie muzyka w tym filmie była dobrze dobrana i fajnie wkomponowana w klimat filmu - ode mnie za muzykę film dostaję przynajmniej +1 punkt :)

ocenił(a) film na 3
domcia_77

muzyka była tragiczna. nie dopasowana do sytuacji i miałam wrażenie ,że ktoś nie potrafi przyciąć piosenek ,żeby się wyciszały na końcu i początku. No i na pogrzebie mogli puścić wersję Instrumentalną

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones