PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 996
ocen
5,7 10 1 53996
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

Ten film

ocenił(a) film na 8

...wyszedł w tym samym czasie co Spider-man 1.....wierzcie mi że kocham od dziecka spidera ale film jak dla mnie był tragedią.Natomiast daredevil.....mistrzostwo.Spider mnie zawiódł beznadziejną grafą filmu i wyglądał jak teatralne dziadostwo.Boli mnie to bo mam 1 i 2 część komiksu Spidera jaka wyszła w Polsce,od dziecka go kochałem.Daredevil przeszedł bez echa bo w złym momencie wyszedł....acz film genialny.

ocenił(a) film na 8
wojciechowski2610

na pewno 100x lepszy od 3 spidermanów razem wziętych :/

Carpocap

chyba kpisz ^^^^

ocenił(a) film na 7
Neomatrix23

On ma rację, Neomatrix. Daredevil to świetny film, dużo lepszy od Spider-Man'ów. Śmiem twierdzić, że to jedna z lepszych ekranizacji komiksu Marvela.

wojciechowski2610

Oglądając ten film pomyślałem dokładnie to samo. Fajny klimacik, przypominał mi trochę "Kruka" z Brandonem Lee. A średnia na FW to jakaś kpina.

ocenił(a) film na 7
HlTMAN

Nie no, "Kruk" był dużo mroczniejszy od "Daredevila", ale co do średniej na FW to zupełna racja.

ocenił(a) film na 7
pawelecki96

<3 Kruk, genialny film, ale 1 czesc jest najlepsza Brandon Lee był taki cudny...
Derdevila oglanelam tylk odlatego ze Elektra jest swietnym filmem i jest w mojej 20 ulubionych filmow, ale Derdevil nie jest taki dobry, aczkolwiek podobał mi sie, co do Spier-mena to ogladnelam tylko 2 pierwsze, chciałmam 3 ale jakos sie nie zebralam... nei wiem czy mnie cos ominelo, i nei weim czy bede do tego dochodzilo, 7/10 dla Derdevila :))

ocenił(a) film na 7
bella3

całyczas pisałam Derdevil... wiec sie poprawiam chodzilo mi o DAREDEVIL

ocenił(a) film na 6
wojciechowski2610

Właśnie może masz racje, zresztą ja też wolałem Daredevila od pająka jednak że chyba Spider odniósł większy sukces skoro nakręcili więcej części liczyłem że wyjdzie kolejna odsłoa Daredevila i się zawiodłem nawet z inną obsadą jak miało to miejsce w Hulku jednak cisza, myślę że ze względu na brak sukcesu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones