PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 999
ocen
5,7 10 1 53999
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

Totalna kupa

ocenił(a) film na 1

Po 1 Ben Flek zagrał jak pinokio.
Po 2 tandetne efekty.
Po 3 tandetna fabuła typu ślepy frajer rozwala całą mafie.
Po 4 nie piszcie że wam się podobał bo mnie to nie obchodzi.
Po 5 szkoda dalej pisać.

ADHD

Wiem, że cie to nie obchodzi, ale mógłbyś dodać chociaż "według mnie".

ADHD

popieram śmierdzi na odległośc pozatym film do dupy nie podobny;/;/;/

użytkownik usunięty
ADHD

Do Kurta, wiekszej bzdury w 4 punkcie nie mogles napisac. Po co napisales ze film ci sie nie podobal, to nikogo tez nie interesuje.

ocenił(a) film na 1
ADHD

POPIERAM TOTALNE DNO! AKTORZY(OPRÓCZ cOLLINA OCZYWIŚCIE) ZAGRALI FATALNIE!!!!!!! POPIERAM ZŁOTĄ MALINĘ DLA aFFLECK`A!! SZKODA ŻE GARNER NIE DOSTAŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 5
ADHD

Fajny pomysł z tym pinokio. Mnie affleck przypomina Rasiaka. ;)

użytkownik usunięty
fidelio

Nie wiem czy ci sie nudzi, ale wiekszej bzdury nie mogles napisac. Prostackie i tyle na ten temat.

ocenił(a) film na 5

Prostackie?? Affleck to beznadziejny aktor i nakurat większośc ludzi tak uważa. Affleck to taki drewniak kina. Jezeli znasz się na piłce to powinienes wiedziec, ze Rasialdo vel drzewo wolnostojące idealnie pasuje do wyrazu twarzy Afflecka. :)

użytkownik usunięty
fidelio

Affleck to beznadziejny aktor i akurat większośc ludzi tak uważa.

Nie zgodze sie ze jest beznadziejny, a ze wiekszosc ludzi tak uwaza to nie znaczy ze maja racje.Wcale mnie to nie przekonuje.

Jezeli znasz się na piłce to powinienes wiedziec, ze Rasialdo vel drzewo wolnostojące idealnie pasuje do wyrazu twarzy Afflecka. :)

W ogole nie widze podobienstwa miedzy Grzesiem a Benem( moze widzisz inaczej). Wnioskuje ze jestes wielkim "fanem" Rasiaka".To nie jest forum sportowe wiec to porownanie jest zbedne.Chociaz u nas w kraju to normalne ze wszedzie i na kazdym kroku obraza sie pilkarzy( zwlaszcza Rasiaka). Osobiscie widzialem niektore mecze Rasiaka i lapalem sie za glowe jak wiekszosc (np. Anglia - Polska w Manchesterze), ale jego obrazanie mnie nie bawi.

ocenił(a) film na 1
ADHD

Ja tez lubię rasiaka a affleck to kompletne BEZTALENCIE ON I JEGIO ŻONECZKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!

_Holly_

Ten film to totalna komedia...można się polewac z aktorstwa, nieudolności twórców, scenariusza, niedorzecznych scen walki...

affleck wypada beznadziejnie, colin farell(znając jego klasę i aktorstow z innych filmów) wypada jeszcze gorzej!! (co on tu w ogóle robi??)
jedynie jeniffer garner zaliczam na plus.

takie naciągane 3/10 - za wywołanie śmiechu i jeniffer

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones