PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 996
ocen
5,7 10 1 53996
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

Jestem miłośnikiem marvela i adaptacji komiksów. Nie trafiłem jeszcze na żadną wybitną (może
poza "Mrocznym rycerzem", ale sporo jest naprawdę niezłych. Ten film jest tak kiepski... Tak zły
i marny... Ocena jest NAPRAWDĘ nieporozumieniem. Gdybym nie wiedział kto wyreżyserował to
"cudo" przed przystąpieniem do oglądania, obstawiałbym Uwe Bolla.

ocenił(a) film na 4
trevanar

Wiem jedno colin farrell dobrze zagrał.

użytkownik usunięty
Ferrells444

też tak uważam. a adaptacja Daredevila była dużo mnie ciotowska niż Spider mana, jestem na plus.

ocenił(a) film na 7
trevanar

Mroczny Rycerz jest z DC całkiem inny klimat. Marvel ma bardzo cukierkowy swiat wiec dlatego tak wtglada DD, X, Hulk czy Thor i sa ta swietne adaptacje

trevanar

właśnie, batman nie jest z marvela... poza tym x-meni biją go na głowę ;)

ocenił(a) film na 8
trevanar

Cóż obejrzałem już chyba wszystkie filmy ze stajni Marvela i powiem szczerze, że ten nie był najgorszy podobał mi się dużo bardziej niż Thor który był zdecydowanie zbyt cukierkowy czy Increadible Hulk który był po prostu beznadziejnie zagrany. Odnośnie Daredevila gra aktorska tez pozostawia wiele do życzenia (Elektry to w ogóle nie będę komentował) ale klimacik nawet był znośny, ogóle to gdyby wzięli nieco lepiej pasujących aktorów to byłoby ciekawiej. Natomiast w mojej ocenie najlepszym filmem o superbohaterach ciągle pozostaje Mroczny Rycerz ze stajni DC i jedyne co może go na razie pobić to Mroczny Rycerz powstaje i na to liczę :P

Smug

Zgadzam sie z Tobą a zaraz po DK stawiam na The Avangers

ocenił(a) film na 8
kopsak

Dokładnie DK>Avengers> a poźniej to już może x-meni, może Iron-man tu już bym się zastanawiał, ale dwa pierwsze tytuły wiodą prym

Smug

Najlepszy jest "Hancock".

trevanar

Ja myślę że trochę przesadziłeś film może nie najlepszy ale nie tak tragiczny jak filmy Uwe Bolla`a. . . w ogóle uważam że adaptacje komiksów są o wiele lepsze niż te na podstawie gier komputerowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones