PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33361}
5,7 53 993
oceny
5,7 10 1 53993
3,7 12
ocen krytyków
Daredevil
powrót do forum filmu Daredevil

uwielbiam filmy na podstawe komiksów są super

ocenił(a) film na 10
pakula5

Sa super tylko szkoda ze w daredevilu kingpin jest czarny :P

ocenił(a) film na 8
flyff1

Czemu szkoda? To by nic niezmieniło.
Film był świetny:) 9/10

Matt_19_

Oj prosze was... względem komiksu ten film jest straszna lipa. Jakto "nic by nie zminiło"? Zminilo by wiele chocby fakt iz Kingpin byl wrogiem nawet Spiderman'a .. i co teraz np w kolejnych cześciach Spidy'ego ma byc tez czarny Kingpin Do tego filmu dobor aktorow jechal po znajomosciach wiec jest lipny. Sam Ben dostal role Matta po znajomości :/

skibson

Aha, a znalazlbys tak dobrego Kingpina? Michael jest dobrym Kingpinem, czarny, ale za to wysoki i ma świetny głos do roli szefa mafii. Ciężko znaleźć takiego dużego, masywnego i groźnego z wyglądu Kingpina jak on, a do tego białego. Gorzej było z lektorem na Polsacie. Daredevil był nazywany Derdevilem, Bullseye był nazywany Oczko, a Kingpin był Królem. Beznadzieja, takim lektorem goście z Polsatu robi sami z siebie robią idiotów...

Jason_Krueger

Wiesz po to jest tzw "casting"... aby wybrac aktorów do roli i wierz mi że jest pewnie wielu aktorów nadajacych się do roli zamiast składac team z samych sław:/ Bo wtedy fakt nie widzielismy i nie znamy nikogo innego! ... No ja slyszalem ze lektor chyba nawet mowil na Daredevila "DEDEVIL" :P ... smieszne i tragiczne to bylo ale coż :)

ocenił(a) film na 8
skibson

No dobra...ale Elektre wybrali swietna...

ocenił(a) film na 6
Matt_19_

mnie si etam film podobal.Lepszy niz ghost rider czy punisher.Przynajmneij cos akcji w nim.Daje 7/10

ocenił(a) film na 8
Peterson_B

jedana zlepszych adaptacj komiksu. bardzo dobry conajmniej 7/10

ocenił(a) film na 10
pakula5

Muza Robi swoje ;) Amy się popisała :D
A film wywarł na mnie ogromne wrazenie..kocham filmy ,w których się coś dzieje ;p

ocenił(a) film na 8
pakula5

bardzo mi się ten film podobał :P kilka razy go oglądałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones