PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647326}
4,8 4 225
ocen
4,8 10 1 4225
Dark Was the Night
powrót do forum filmu Dark Was the Night

Opis niefortunnie sugeruje tanie kino klasy B a to naprawdę dobry film...
Niemal do samego wygląda świetnie.
Dobre zdjęcia i dobra gra głównego aktora.
Polecam.

wiktorgolonka

Na mnie tez zrobił pozytywne wrażenie. Efekty jednak typowe dla kina klasy B ale całokształt (mimo zakończenia trochę na skróty) całkiem przyzwoity.

ocenił(a) film na 7
Negerfeld

Zgadzam się. Film na poziomie. Prosty, ale bardzo klimatyczny. Szczególnie podobał się mi główny bohater. Zagrał to naprawdę przyzwoicie. Koniec trochę mnie zawiódł, ale ogólnie też na plus. Tak samo plus za muzykę. Takie filmy udowadniają, że nie trzeba w cholerę efektów i nie wiadomo czego, żeby zrobić całkiem porządny i ciekawy film.

wiktorgolonka

A gdzie można znaleźć opis tego filmu w języku polskim? Nigdzie nie mogę go znaleźć.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

potwory.... starczy Ci opisu?

Lilith_Flame

Trochę za mało. Potwory czasami też mogą być straszne nie wszystkie mnie obrzydzają.

ocenił(a) film na 6
Andrzejek324

Mój opis jest taki: W lasach spokojnej wsi grasuje tajemnicza bestia terroryzująca mieszkańców. Do walki z nią staje szeryf ze wsi wraz ze wspólnikiem, może być?

Wiem wygląda jak każdy inny, ale ten naprawdę się wyróżnia w swym podgatunku

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Natomiast mój opis do filmu: gówno na które szkoda tracić czas. Film byłby fajny w latach 80-tych, teraz niczym nie zaskakuje, wręcz nudzi.

ocenił(a) film na 5
wiktorgolonka

Klasa B wyszła w tym filmie w momencie gdy stwory przestały być tajemnicze, i zdecydowano się je pokazać. Do tego momentu film nie był gorszy od tych o wyższym budżecie.

ocenił(a) film na 5
jjarek_filmweb

Dokładnie, film od tego momentu jest już bardzo słaby.

ocenił(a) film na 6
Psychosis7

Końcówka według mnie najgorsza, a szkoda bo 3/4 filmu było dobre.

wiktorgolonka

Ogólnie klasa B to dobre filmy a ten jest kolejnym przykładem, dobre kino fajnie się oglada naromi.pl wiadomo efekty nie takie jak w avengersach ale po prostu dobrze się oglądało. Szczególnie końcówka extra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones