PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641973}
9,0 1
ocena
9,0 10 1 1

Daughter of Smoke and Bone
powrót do forum filmu Daughter of Smoke and Bone

Nie wiem czemu, ale jestem bardzo sceptycznie nastawiona do tego filmu. 1 część książki była wyśmienita oraz 2 część, ale dla mnie ekranizacja to będzie porażka. Na pewno dużym wyzwaniem będą chimery. Oraz ciekawość mnie zżera, jak oni wplączą te wątki z Madrigal. Ogólnie to wyczekuję premiery, ale jakoś tak sceptycznie jestem nastawiona... Mam nadzieję, że niepotrzebnie C:

Wilczyca3D

też się boję o to, ale z drugiej strony jeśli tylko będą mieli pieniądze to pewnie zrobią to jakoś w miarę dobrze. Za to nie mogę się doczekać aż w końcu pojawi się postać grająca Akiva. Przecież to dopiero wyzwanie! XD

monAchilles

Ja tam jestem ciekawa Kaza :). I czy nie zmienią wyglądu głównej bohaterki.

Wilczyca3D

Nie ma co być pesymistą, może będzie dobrze. Właśnie kończę 3 tom. Coś czuję, że najtrudniejsza do zrealizowania będzie właśnie końcówka. Miejmy tylko nadzieję, że nie okroją za bardzo książki. No i jestem ciekawa Akivy, Zuzany i chimer ;)

efemeryczna_sowa

Ja już skończyłam cały cykl i po prostu czuję, że chyba okicham ze szczęścia ekran w kinie ;D. Właśnie - chimery. Jestem cholernie ciekawa Brimstone'a i Thiaga (jego chyba najbardziej :P).
Czuję, że będę się wzruszać, gdy zobaczę Ziri'ego :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones