PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004336}
6,5 5 051
ocen
6,5 10 1 5051
Dawid i Elfy
powrót do forum filmu Dawid i Elfy

Zaskoczenie

ocenił(a) film na 8

Serio, byłam przygotowana na szmirę a miło się zaskoczyłam ! Bardzo przyjemny film do obejrzenia z dzieciakami. Niezła gra aktorska, morał, ładne zdjęcia.

ocenił(a) film na 8
Myszkoni

i nawet plakat bardzo dobry i niebiały ;)

ocenił(a) film na 8
Myszkoni

zaskoczeniem jest też to że Netflix tak słabo to promuje. Bardzo przyjemny i zabawny film świąteczny

Myszkoni

Nie wierzyłam komentarzom entuzjastów, ale film naprawdę reprezentuje światowy poziom.

Myszkoni

Ech, Filmweb zalicza metr mułu,te "komentarze" są ustawione, jak przy innych polskich filmach. DNO!

ocenił(a) film na 9
MareK_K_F

To taki Twój zRcik, tak , aby się wyróżnić i przypodobać Rzeszy malkontentów... dobre ha ha

Myszkoni

Zgadzam się! pełne zaskoczenie! ja się totalnie zdziwiłam że to jest film polskiej produkcji. Wszystko zrobione z gustem, smakiem, ładne zdjęcia, ciekawa historia. Jedyne, co szwankuje jak zwykle w polskim filmie to nagłośnienie - ciche dialogi a głośna muzyka.

ocenił(a) film na 7
mystic_dream

Duże zaskoczenie i na tle większości polskich filmów ostatnich lat nawet nagłośnienie do zaakceptowania. Naprawdę dobre moim zdaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones