PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 761
ocen
8,2 10 1 114761
8,5 30
ocen krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Dawno temu w Ameryce

ocenił(a) film na 10

Po obejrzeniu tego filmu,mam wrażenie,że już nic pięknego mnie w życiu nie spotka.Film pod każdym względem spełnił moje oczekiwania,a muzyka Ennio Morricone jest majstersztykiem.Film posiada swój bardzo dobry,ale i specyficzny klimat który nie każdemu może podpaść,lecz dla fanów gangserki i ludzi czułych na piękno muzyki ten film spodoba się bardzo.

ocenił(a) film na 10
Anus_6

Po obejrzeniu filmu
mam takie samo zdanie

ocenił(a) film na 10
Anus_6

To prawda. Gdybym miał zostawić tylko dwie dziesiątki, to ten film byłby jedną z nich. A drugi to "Czas apokalipsy".

ocenił(a) film na 10
Kagan

Ten film to jest mój ulubiony gangsterski, ale nie tylko. Opowiada on o przyjazni, lojalności i wierności. Robert De Niro odegrał swoją role brawurowo trochę takiego tajemniczego gościa, zaś James Woods jest jakby jego przeciweństwem. Najpiękniejsza scena w filmie? Moment gdy Max prosi Noodles'a aby ten go zabił, Noodles się nie zgadza i odchodzi w tle gra piękna muzyka Ennio. Film trwa prawie 4 godziny, ale uważam, że były to najwspanialsze 4 godziny w moim filmowym życiu!

ocenił(a) film na 10
greg_mis

Jest to jedyny film gangsterski, który przewyższa Ojca Chrzestnego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones