PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 761
ocen
8,2 10 1 114761
8,5 30
ocen krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

Deborah tak jęczała w tej taksówce podczas gwałtu, a okazało się że zaszła wówczas w ciążę, czyli musiała przeżyć orgazm. Przypomina mi się jeszcze, że podczas skoku na diamenty Max zgwałcił blondynę, której zresztą podobało się to i też szczytowała (widać było jak ją skurcze telepią). Odważne sceny.

ocenił(a) film na 10
krzysztof7

1. David nie miał potomków, dziecko Deborah o którym myślisz to dziecię Maxa
2. Mylisz Maxa z Noodlesem
3. Deborah raczej się nie podobało, przynajmniej takie odniosłem wrażenie. Gdyby tak było, nie darłaby ryja w niebogłosy
3. "odważne sceny" - żebyś wiedział że odważne :)

ocenił(a) film na 9
krzysztof7

od kiedy kobieta musi mieć orgazm, żeby zajść w ciąże? gdyby tak było, populacja gwałtownie by się zmniejszyła;)

zabciamuaa

Od zawsze. Orgazm ma wpływ na zapłodnienie. Nie wiedziałaś to doedukuj się.

ocenił(a) film na 9
krzysztof7

hm, tak się składa, że jestem dość doedukowana w tej kwestii. Owszem, skurcze macicy spowodowane orgazmem mogą (i mają) ułatwić zapłodnienie, ale nie jest to konieczne! Zobacz ile kobiet zgwałconych albo niezadowolonych z pożycia małżeńskiego mają dzieci! Także masz trochę racji - to ma wpływ, ale nie jest koniecznym warunkiem, jak w przypadku orgazmu mężczyzny:)

Chociaż i tak pewnie nie dojdziemy do konsensusu w tej kwestii, ale trudno mi przejść obok komentarza "doedukuj się" obojętnie, dlatego odpowiedziałam:)

ocenił(a) film na 6
zabciamuaa

Heheheheheheheheh-dobre;)
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
krzysztof7

Drogi krzysztofie7, nie wypada wysyłać kogoś do szkoły, samemu nie znając faktów. Pewien odsetek kobiet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu w trakcie stymulacji występującej podczas normalnego stosunku. Nie wyklucza to jednak zapłodnienia. Winien jesteś zabcimuaa przeprosiny. A wracając do tematu, który poruszyłeś. Szczytowanie u ofiar gwałtu jest często spotykanym przypadkiem, który nierzadko przyczynia się do dodatkowych emocjonalnych i psychologicznych problemów związanych z traumą (obarczanie winą siebie).

Swoją drogą, mocno zapadła mi w pamięć scena z identyfikacją swojego oprawcy za pomocą wielkości "narzędzia zbrodni" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones