PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1038}

Dawno temu w Ameryce

Once Upon a Time in America
8,2 114 768
ocen
8,2 10 1 114768
8,5 30
ocen krytyków
Dawno temu w Ameryce
powrót do forum filmu Dawno temu w Ameryce

wie ktoś

użytkownik usunięty

Czy jakiś dystrybutor w Polsce ma zamiar wydać wersje rozszerzoną trwającą 4,5 godziny?
Jakiś czas temu na fw był artykuł o tej wersji.
http://www.filmweb.pl/news/Odnaleziono+nowe+sceny+z+%22Dawno+temu+w+Ameryce%22-7 1270

ocenił(a) film na 10

Raczej mało prawdopodobne, choć żadnych informacji oficjalnych na ten temat nie ma, a tym bardziej jeżeli chodzi o dystrybutorów w Polsce, którzy, jak wiadomo, często nawalają. Gdyby były to nowe sceny dla "Ojca Chrzestnego", jeżeli już jesteśmy przy tym gatunku kina, to zapewne ktoś by się zdecydował na dystrybucję. Niestety, w przypadku "Dawno temu.." jestem pesymistą, gdyż wiem z doświadczenia, że ten film nie jest zbytnio rozpropagowany i nie jest tak kojarzony jak właśnie "Ojciec..", czy choćby "Człowiek z blizną". Pozostaje nadzieja, że źle szukałem informacji na ten temat, albo że ktoś myśli o puszczeniu tej dłuższej wersji. oj, wiele bym dał, Choć nie uważam żeby był to film do oglądania w pełnym kinie.

ocenił(a) film na 10

po sieci od kilku miesięcy krąży wersja blu-ray extended zajmująca ok 25gb i trwająca 4h:12min.

ocenił(a) film na 9
the_governor

to jeszcze przydała by się jakaś dobra duszyczka do zrobienia napisów do wersji 4,5h , zamówił bym ten blue ray chętnie ...

Pewnie jak będzie rocznica to wb na bd wyda

ocenił(a) film na 10

Witam. Dobra wiadomość dla fanów: 7 listopada ma pojawić się wersja reżyserska na Blu Ray i DVD! Polskie napisy i lektor!
http://poral.eu/once_upon_a_time_in_america_extended_director_s_cut.php

użytkownik usunięty
ajbj

No wreszcie! Powoli szykuję się na powtórny seans.

użytkownik usunięty

Muszę Cię niestety rozczarować- w najbliższym czasie nie masz co liczyć na wersję trwającą więcej niż 251 minut. Wszystko przez to, że brakujące 18 minut materiału nie jest właśnością spadkobierców reżysera. Istnieje nadzieja, ale czas pokaże. Sam mam ogromnę ochotę zobaczyć wersję trwającą ponad 269 minut. Problem w tym, że chyba nikt nie wie, gdzie znajduje się reszta nakręconego materiału. Wydanie polskiej, 251 minutowej wersji zapowiedziane jest na ten miesiąc - http://allegro.pl/dawno-temu-w-ameryce-de-niro-steelbook-2blu-ray-i4647396980.ht ml. Stalowe pudełko być może i jest ładne, ale nie wygląda na to, by zawierało książeczkę dołączono do wydania amerykańskiego. Dopiero co mi takowe przyszło i jest świetne.. Oczywiście, tak jak przypuszczałem, informacja podana na stronie amazonu jest nieprawdziwa - film nie trwa 269 minut. Tak naprawdę rozczarowałem się tylko jedną rzeczą - dodatkowe sceny wyglądają dokładnie tak samo jak przy zapowiedziach czy wydaniu włoskim. Łudzę się, że to wina mojej płyty. Niemniej jednak, ogląda się bardzo przyjemnie.

ocenił(a) film na 10

Jak każdy wie już zapewne to wydanie u Nas wyjdzie 7 Listopada na BluRay i DVD ale niestety, brakujące sceny które zostały wklejone w film, są niestety strasznej jakości wizualnej i to widać podczas seansu, proponuję zapoznać się z filmem i dopiero zastanowić się nad zakupem czy warto, bo osobiście nie warto bo mogli się lepiej przyłożyć do tego.

ocenił(a) film na 6

3,5h to jest juz lekka przesada

Jest już, wczoraj kupiłem xD

użytkownik usunięty
neo_angin

Jak wrażenia ?

Jeszcze nie oglądałem. Jutro pewnie. Oczywiście na Blu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones