PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=496369}
6,9 2 018
ocen
6,9 10 1 2018
Dead Man Running
powrót do forum filmu Dead Man Running

trzeba dodać jeszcze "komedia" do gatunków. Tak się cieszyłam, że film z Tammerem tak wysoko oceniony zobaczę, a teraz zastanawiam się czy oglądac drugą połowę czy wyłączyć. Po prostu nienawidze takich filmów, tak jak np: najnowsze the Fast and the Furious 6 - ten sam styl, dla mnie to nie do opatrzenia.SZTUCZNE

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

To nie wiem co oczekiwałaś w takim razie. To jest film w konwencji snatch-a a nie fast and furious. Wprawdzie nie mogę się wypowiedzieć w tym temacie bo nie oglądałem. Na moją obronę mogę podać dwie rzeczy które mnie od tego odrzucają. Po pierwsze fast and furious, a po drugie 6:-) Moja rada to obejrzyj druga połowę ale wpierw obejrzyj snatch-a

ocenił(a) film na 5
l0co

oglądałam i jak dla mnie to nie ma co porównywać, przekręt jest świetny a to było sztuczne

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Nie, no jasne że to jest znacznie słabsze. Chodzi mi tylko o to że to miało być chyba w tej konwencji właśnie

ocenił(a) film na 5
l0co

moim zdaniem sceny w tym filmie są przerysowane, postacie naciągane i nieprawdziwe, sceny, któremają śmieszyć są irytujące, fabuła też rozwija się w jakiś idiotyczny sposób. No po prostu mi ten film się wogóle nie podobał.

ocenił(a) film na 7
dzikudzina

Mi nie aż tak bardzo, dlatego dałem aż 7, no ale może ostatnio mój próg wrażliwości się obniżył z tytułu tego że w 2013 powstało tyle badziewa które wyłączyłem po 15 min, że jak już coś jakoś tam mi się oglądało to daję za wysoko. Ponadto mam niewielkie skrzywienie co do angielskich produkcji sensacyjnych. Wreszcie po trzecie łykałem tę produkcję po 3 browarach :)

No ale wciąż twierdzę, że to taka konwencja - sceny przerysowane (patrz: snatch), postacie naciągane (patrz: snatch). Sceny które mają rozśmieszać ale tego nie robią - tutaj faktycznie im się nie udało, i tak samo z fabułą nie do końca. Właśnie tego zabrakło - dobrego humoru i trochę bardziej zakręconej fabuły, która tutaj jest prosta jak drut i przewidywalna. Jakby bardziej dopracowali te elementy to mógłby być to znacznie lepszy film.

ocenił(a) film na 5
l0co

Tu się zgodzę, mogł wyjść dobry film, ja jeszcze bylam nastawiona na coś b. dobrego bo lubię Tammera i może moje nastawienie na jakąś perełkę też wpłynęło na późniejszą ocenę. Hehe no po piwku człowiek jest łaskawszy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones