PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534601}
5,5 2 010
ocen
5,5 10 1 2010
Dead Space: Aftermath
powrót do forum filmu Dead Space: Aftermath

Jest tu zdecydowanie więcej PSYCHOLOGII, styl animacji też stoi, jak dla mnie na
ciekawszym poziomie... Być może to mniej zrozumiałe jest dla większości oceniających a
może zachowują się zgodnie z zasadą że wszystko co było kiedyś jest lepsze ...

ocenił(a) film na 3
rafal_szczepanski

film cienki jak barszcz a co do stylu animacji to mamy tu moim zdaniem nie udane polaczenie 2 technik z czego ta 1 w technice 3d jest na maksa ch.owa. Postacie wygenerowane nędzą typu Daz. kiepawo

ocenił(a) film na 9
Ralph_S_

A tam mi się podobało oglądałem 3 razy na DvD i 1 raz na komórce. W przeciwieństwie do Downfall do którego możliwe że wrócę tylko raz przez parę scen które mnie odrzuciły np przecinanie na pół.

ocenił(a) film na 3
Splitax

i to jest wlasnie piekne, jednemu sie podoba drugiemu nie ;) pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
rafal_szczepanski

Jeśli chodzi o animację, to te fragmenty 3d niezbyt przypadły mi do gustu. Fabuła zdecydowanie lepsza niż w downfall'u. I nie jestem pewnien, czy ten film można nazwać horrorem.

MINTOR1994

Można nazwać horrorem, horror to jeden z pod gatunków fantasy. Gdyby w powyższym filmie nie pojawiały się "nekromorfy" to był by to gatunek SF. Film ma klimat horroru i jego elementy. Horrorem dla przykładu błędnie się nazywa takie filmy jak "Krzyk" czy też np "Piła" które nie mają w sobie ani jednego elementu fantasy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones