PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137776}
7,0 9
ocen
7,0 10 1 9
Deadly Encounter
powrót do forum filmu Deadly Encounter

Gdzie można zdobyć ten film ?

atos38@nospam.gazeta.pl

ocenił(a) film na 10
Rocky2

Wiem, że minęło sporo czasu od tego pytania, ale
. . .
lepiej późno niż wcale !

http://www.youtube.com/watch?v=0RX0Uep0fM0
Miłego seansu!

ocenił(a) film na 10
ZSGifMan

I bardzp dobrze, że pomimo czasu odzywasz się w tej sprawie.
Dziekuje za odnosnik.
Co prawda mam juz ten obraz bo bodajże w 2011 pojawił się. I włąśnie widzę, że to co ktos dostał ode mnie umiescił na yt. :)

Aczkolwiek jakość jest marna. Gdyby ktokolwiek miał to samo w lepszej jakości to proszę.
-------------------------------------------------------------------------------- --------------
CIĄGLE PROSIMY I CZEKAMY !! NA POWRÓT REDAKCJI DO STAREJ SZATY GRAFICZNEJ TEGO SERWISU !!!!!
ILE MOŻNA PROSIĆ ?!!

ocenił(a) film na 10
Rocky2

W takim razie wielkie dzięki kolego!
Bo to właśnie dzięki Tobie po latach obejrzałem sobie znowu ten filmik, zrzucony z Tuby właśnie!

" Aczkolwiek jakość jest marna. "
- Eeee tam! Jest OK. Taka nostalgia . . . Przypominają się złote czasy VHS ! ! !

Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Rocky2

Cześć po latach, siedmiu prawie ;)

Słuchaj: jakoś ze dwa tygodnie temu coś mnie napadło a propos innego filmu o helikopterach i sprawdziłem przy okazji, czy nie ma nowszej/lepszej wersji tego filmu i... jest! ;D
A dzisiaj przypomniałem sobie o rozmowie tu z Tobą:
https://www.youtube.com/watch?v=njuaxuSs-Kk

Tyłka nie urywa, ale z tego co pamiętam tamtą wersję, to ten jest o wiele lepszy, choć ciągle przydałby się jakiś DVD Screener czy coś w ten deseń, nie mówię już wcale, że marzeniem ściętej głowy byłoby zobaczyć go w TV odnowiony i w 1080i, hehe :)

ocenił(a) film na 10
ZSGifMan

Dziękuję za komentarz.
Moim zdaniem te wszystkie wstawki na yt pochodzą z marnych kopii VHS. Zdaje się ten tytuł nigdy nie wyszedł nawet na DVD, o BluRay nie mówiąc. I nie sety ale szanse na to że kiedykolwiek wyjdzie są małe. Wielka szkoda.
;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones